Na TVN trafiłam przez przypadek na amerykański serial kryminalny pt."Bez śladu". Zaczełam go oglądać i strasznie mi się spodobał,niestety przestali go puszczać w telewizji. Szukam osób które tak jak ja lubią ten serial. I prosze o polecenie jakiś innych seriali kryminalnych. Pozdro i prosze o pomoc może ktoś wie jak można obejżeć dalsze odcinki "Bez śladu"???To dla mnie ważne.

truti_488

no ale to już nie będą pewne informacje :)

kalita_filmaniak

tak sie nakreca zainteresowanie, nie informujac jak wiele razy cos trzeba zrobic:D
normalne

truti_488

A nagrody to tylko puszczenie filmu w telewizji czy coś jeszcze?

truti_488

No niezle się postarali z tą rekamą, muszę przyznać... nie spodziewałabym się.

broszka30

no chyba niestety tylko film choć napisali o jakiś niespodziankach, ale myślę, że to mogą być gadżety stacji po prostu.

kalita_filmaniak

no niewiadomo co z nagrodami, ja mysle, ze bedzie cos fajnego jeszcze dodatkowo.

truti_488

ale filmik to swietna reklama bo przeciez bedzie w nim twoja twarz, z tego zdjecia, ktore wgrasz!!

truti_488

tego to bym akurat chciała chyba uniknąć :)
Ale na nagrody pocieszenia z chęcią się skusze :)

truti_488

wiesz, po tym avatarze nie do konca widać, że to akurat moja twarz ;)

broszka30

no zalezy jakie zdjecie sie wrzucilo, mozna tez bylo w koncu falszywy avatar,

truti_488

Tez mi się wydaje ze coś będzie, bo sam filmik w tv to raczej mała nagroda ;)

broszka30

chociaż z drugiej strony pewnie jest mnóstwo osób, które zadowolą się tylko filmikiem :)

kalita_filmaniak

masz rację, ludzie potrafią zrobić wiele, żeby znaleźć się przed obiektywem :)

broszka30

zawsze cos, nawet jakies firmowe gadzety:>

truti_488

mnie jednak jakieś filmowe gadżety nie przekonują :) jak by nie było, uważam, że nagroda słaba.

broszka30

no tak, ale wysilku tez duzo w to nie wkladasz:)

truti_488

zreszta niektorzy lubia takie kubki firmowe:D

truti_488

n o jak dla mnie to też mało. Może będzie coś ciekawszego. To tylko nasze domysły.

kalita_filmaniak

no wysiłku dużo nie trzeba włożyć, to fakt. Ale mam nadzieję, że nagrodę jakoś wzbogacą mimo wszystko. No i przede wszystki powinni napisac do kiedy ten konkurs trwa, na http://www.13thstreet.pl/content/zalatw-kumpla nic nie znalazłam w dalszym ciągu.

broszka30

no trudno w końcu się dowiemy jak się skończy :(

kalita_filmaniak

Mi się wydaje, że to taki chwyt marketingowy, nie napisali ile trwa, to każdy stara się jak najszybciej nazbierać jak najwięcej znajomych.

broszka30

mhm, zgadzam sie, robia to specjalnie;p

broszka30

jesli wszyscy znajomi tez musza sie uwolnic, zeby moglo sie to liczyc do rankingu to troche trzeba sie postarac.

jarass

JA POLECAM W 1000% serial składający sie z 10 sezonów ZABÓJCZE UMYSŁY uwielbiam go Sue Thomas słyszące oczy fbi czy portret zabójcy też są super zabójcze umysły:okiem sprawcy też warte do zobaczenia wszystkie napewno mozna obejrzec na zalukaj a nie wiem czy na innych stronach

jarass

gdzie na internecie mozna obejrzec dark blue szukam i znalezc nie moge:(

ania_mar22

"The shild"
"The Wire"

ania_mar22

kości Dexter *-*

ania_mar22

ja zdecydowanie ubóstwiam "Castle".

maaajenka

Castle jest super :)
Polecam również:
*Agenci NCIS
*Criminal Minds - Zabójcze umysły
*Hawaii Five-0
Crossing Lines: Przekraczając granice
The Black List - Czarna lista
Unforgettable
Rizzoli & Isles
Profil - Profilage
Murdoch Mysteries - Detektyw Murdoch
Stalker
The Mysteries of Laura (2014)
The Fall
Perception
"The Killing" USA


POLSKIE SERIALE, które warto obejrzeć: *Odwróceni (Polski o mafii Pruszkowskiej) oraz Wataha 2014

Elementary - (współczesny sherlock) oczywiście z tej beczki również inne seriale oparte na przygodach Sherlocka jak np.
Sherlock 2010, lub moje ulubione z lat 80-90tych: The Adventures of Sherlock Holmes
Przygody Sherlocka Holmesa, Wspomnienia Sherlocka Holmesa, Powrót Sherlocka Holmesa

Brooklyn Nine-Nine - komediowy, prawie jak 13 posterunek ;]
Trochę z innej bajki, aczkolwiek też ciekawe:
Person of Interest
Gotham
Na koniec klasyk: Miasteczko Twin Peaks

ania_mar22

Muminki

ania_mar22

a CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas albo Agenci NCIS? Uwielbiam te seriale! Teraz lecą premierowo w czwartki i niedziele wieczorem na Puls 2, więc siedzę i oglądam. Wciągnęły mnie, a że poza tymi dniami i tak nie mam czasu na telewizję, więc jest to dla mnie duża odskocznia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones