Łukasz Simlat

7,9
47 329 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Simlat

Jeszcze nie widziałam filmu, w którym zagrałby dobrego człowieka.
Gra bardzo wiarygodnie, dlatego go nie znoszę, bo kojarzy mi się z pijaństwem, przemocą, narkotykami itd.Wiem,że to głupie, ale tak już mam.

kinomanka_10

obejrzyj "Wymyk"

joannatlen

Dokładnie to samo chciałam napisać. Obejrzyj "Wymyk" to zmienisz zdanie totalnie ;)

inkainkowska

Albo "Statystów"!

kinomanka_10

w Vinci grał policjanta :P

kinomanka_10

Obejrzyj sobie odcinek "Kuby Wojewódzkiego" m.in. z Jego udziałem. Ten człowiek jest niesamowity. To aktor z wielką pokorą, bardzo skromny i jednocześnie inteligentny. Taki zwykły, a jednocześnie magiczny.
Ja osobiście mam coś takiego, że aby polubić danego aktora muszę polubić jego sposób bycia. Tego Pana kupuję w całości!
Poza tym ta niesamowita relacja z Januszem Chabiorem...Ile takich autentycznych przyjaźni mamy w naszym filmowym światku?
Bardzo chętnie nadrobię zaległości w produkcjach z Jego udziałem.
Mam nadzieję, że będzie bardzo zapracowanym, nadal mądrym aktorem :)

alantek

"Poza tym ta niesamowita relacja z Januszem Chabiorem..."

W jakim sensie?

sever

Skojarzenia, skojarzenia??? Nie, tak jak napisałam dalej - chodzi o przyjaźń. Widzę w nich autentyczną więź braterską. Potrafią mówić o sobie nawzajem w sposób żartobliwy, mając zupełny dystans do całego świata. Potrafią chwalić kolegę, za zrobienie tzw. dobrej roboty w filmie. Potrafią bawić się rozmową na swój temat i ze sobą nawzajem. Po prostu przyjaźń męska jest dużo piękniejsza niż damska - taka prosta, a przez to prawdziwa.
I tego zazdroszczę facetom...
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

alantek

"Skojarzenia, skojarzenia??? "

Nie, nic bardziej mylnego. Nie wiem skad Ci to przyszło do głowy. Czyzby ...skojarzenia? ;)

"Potrafią mówić o sobie nawzajem w sposób żartobliwy, mając zupełny dystans do całego świata. Potrafią chwalić kolegę, za zrobienie tzw. dobrej roboty w filmie. Potrafią bawić się rozmową na swój temat i ze sobą nawzajem."

A skad masz te informacje o ich relacjach? Jakis wspolny wywiad?

"Po prostu przyjaźń męska jest dużo piękniejsza niż damska - taka prosta, a przez to prawdziwa."

A moim zdaniem ta legenda o "prawdziwiej, meskiej przyjazni" to zwykly mit.

"Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)"

Wzajemnie. :)

sever

Cały czas bazuję na jednym z odcinków "Kuby Wojewódzkiego", w którym obaj aktorzy wystąpili wspólnie. Obejrzyj, bo warto.
To jest moje poczucie smaku i żartu u ludzi :)

kinomanka_10

Obejrzyj sobie film "Hania", może zmienisz zdanie. W "Warszawie" tez grał raczej pozytywną postać.

kinomanka_10

Jest zatem świetnym aktorem skoro grając takie role jest genialnie przekonywujacy. Obejrzyj "Statystów" ,świetny film a jego gra mnie powaliła !

kinomanka_10

Pomyślałaś pewnie ,że jest okrutnym człowiekiem to tylko część ról aktor jest od grana wszystkiego a fantastycznie ,że jest wiarygodny to świadczy o tym ,że jest wspaniałym aktorem, który nie boi się grać żadnej postaci dobrej ,złej ,uwikłanej w nałogi. Prywatnie sympatyczny, skromny , mądry człowiek.

kinomanka_10

W "Zbliżeniach" też gra dobrą postać. I w ogóle w tym filmie gra bardzo fajnie (w sumie warto ten film obejrzeć chyba tylko dla niego, i może dla Ewy Wiśniewskiej).

kinomanka_10

zobacz sobie spektakl "Księżyc i magnolie" w którym gra również Marcin Dorociński i Redbad Klynstra. Ta trójka wymiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones