AC/DC

7,9
22 oceny muzyki
powrót do forum osoby AC/DC

Powiedzcie mi ktoś bo ja już nie wiem CZY ONI JESZCZE ISTNMIEJĄ!!?? Tak bardzo bym chciał by znowu koncertowali chyba sie nie doczekam. Ja wiem że to już jest grupa która na dziś wszyscy mają przeszło 50 lat ale bez nich nie ma rocku tak bardzo ich pokochałem. Ojciec ich kocha ja ich kocham od bajtla 94r. ich mu

hedzien

Istnieją, istnieją...Mam nadzieję, że nagrają nową płytę;]

Milady_2

Ależ oczywiście, ze istnieją? Jak mogło by zabraknąć Angusa Younga :P
A co do płytki - od stycznia 2006 siedzą w studiu. Pewnie juz na początku 2008 roku zostanie ona wydana, po czym AC/DC wyruszą w śwaitowe tournee. Może nie ominą tym razem Polski?
Pozdrawiam.

Dark_Side_Of_The_Moon

Dark Side, to sa plotki. Niestety, ale tylko plotki, żadnej oficjalnej informacji, bo takie pojawiają się nieprzerwanie co jakiś czas od jakichś trzech-czterech lat.
Ja nie uwierzę dopóki Angus tego nie powie. Czekajmy więce w nadziei.

Bozia

Ano, prawda, prawda. Jednak ostatnią słyszałam, że płyta jest gotowa, trzeba ją tylko wydać. Ponoć pod koniec roku ma już być dostępna.
A z turnee może trochę przesadziłam. Cóż, nie są oni już tacy młodzi. Jednak ja miałabym ogromną ochotę. Nigdy nie miałam okazji ich zobaczyć.
Trzymajmy więc kciuki. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones