AC/DC

7,9
22 oceny muzyki
powrót do forum osoby AC/DC

Ostatni,prawdziwy rockowy zespół na Ziemi...niedawno słuchałem kawałka "Rock N'Roll Train" z ich nowej płyty "Black Ice" i jestem pod wrażeniem...ci goście tak jakby przespali ostatnie dwie dekady,tak jakby techno i hip hop nigdy nie powstały a kiczowaty pop nie wzniósł się na wyżyny popularności.Trzeba oddać honor AC/DC.

What_The_Fuck

Faktycznie "Black Ice" powala na kolana, chociaż, nie przebija moim zdaniem tych wcześniejszych płyt z takimi hitami jak np. "Highway to Hell" czy "Back in Black". Ale mimo wszystko należą im się ogromne brawa.

użytkownik usunięty
Black_11

z tymi kolanami to przesadzasz ;] Rock and roll train i tytułowy kawałek Black Ice z tej płyty (czyli pierwszy i ostatni track z płytki) wybil mi sie poza resztą. jak dla mnie mimo to jeszcze gryzą jak cholera!! AC/DC!!!!!!!

Black_11

No i oczywiście... "Fani" to znają tylko Back in Black i Highway to hell... Ja to was przebijam HAHAHA! ;).

Black_11

Ale serio mówiąc, to ich najlepsza płyta od czasów The Razor's Edge.

What_The_Fuck

Jest to jedna z najgorszych ich płyt ;/ "Rn'R Train" jest totalna porażką wg. mnie. Płytę ratuja kawałki: "Big Jack", "Stormy May Day", "War Machine" i ew. utwór tytułowy.

Teddy_Picker

backspace, raczej nie ma przesady w tym, że Black Ice powala na kolana, dla mnie KAŻDA ich płyta to robi:D A koncert na Bemowie coraz bliżej, pozostaje czekać...

What_The_Fuck

Cytat:

"Ci goście tak jakby przespali ostatnie dwie dekady,tak jakby techno i hip hop nigdy nie powstały a kiczowaty pop nie wzniósł się na wyżyny popularności".

Nieźle napisane...

Rob_Rock

Autora tematu wielbie,gościu jesteś wielki nareszcie osoba która myśli to co ja:).A co do płyty to świetna jak zawsze choć Back In Black gniecie wszystko!!!!

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

Trzeba oddać honor dobrym zespołom, a nie chałturnikom i plebejuszom z AC/DC.

~ Napisał "DupaSzatana", który 28 maja 2010 roku chwalił się, że był na ich koncercie.

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

W końcu takie legendy chały rzadko nas odwiedzają, więc warto było się zjawić.

Warto też było 489 razy scrobblnąć tę legendę chały na laście.

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

I dodać do ulubionych trzy utwory. Ach, to były czasy.

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

to prawda są najlepsi !

What_The_Fuck

Jest dużo dobrych zespołów jeszcze :)
np.:
Guns n' Roses
System of a down
Metallica

Co nie zmienia faktu że AC/DC wymiata,pomimo ich wieku,szacun :D

Flaif

Metallica to nie zespół Rockowy

Flaif

Gunsi też tam nie pasują, bo grają pop metal.

What_The_Fuck

O ja ciesz pierniczesz, ale człowiek za młodu wypisywał głupoty, kilka dni temu usnąłem ich z biblioteki na laście, dzięki Wam, Masakrejszyn Team!

What_The_Fuck

E tam. Ja też się wstydzę niektórych swoich wpisów.

What_The_Fuck

Zgadzam się, Black Ice kopie tyłki. :D

Tak w ogóle, panowie sporo przeszli - śmierć Scotta, ciągłe zmiany basistów i perkusistów (i ciągłe kłótnie z tym związane)... ALE. Wybili się dołka, istnieją, grają dalej. Dalej tworzą świetne płyty i dają zajebiste koncerty (jak np. Live At River Plate). Ich nie wystarczy lubić - ich trzeba kochać.

Przez dwa ostatnie miesiące dość rzadko słuchałem AC/DC, ale to było spowodowane zainteresowaniem się Thrashem. Wczoraj kupiłem sobie koncertówkę Live At River Plate i powiem jedno... T.N.T cały czas siedzi mi w głowie, jak Hells Bells czy Shoot To Thrill. :D

Ziomaletto

Tyle lat minęło od Twojego komentarza, a ile spotkało ich w tym czasie nieszczęść...

robert2207

Niestety, ten zespół skończył się dla mnie w momencie przyjęcia Axla do zespołu, bo szopki, jakie pod tym szyldem odpierdziela Angus, są nie do przyjęcia... Chociaż z szacunku do Malcolma mógłby już zakończyć działalność, zwłaszcza że Brian mimo powrotu na scenę do AC/DC pewnie już nie wróci.

Mimo to, w zasadzie nadal jedynie "Blow Up Your Video" uważam za dość słabą płytkę. Reszta płyt się broni i pomimo schematyczności tej muzyki, nadal pozostaje on na 1. miejscu w rankingu moich ulubionych zespołów, tuż przed Death Angel i Judas Priest.

Ziomaletto

"Fly on the Wall", "Stiff Upper Lip" i "Flick of the Switch" uważam za dużo gorsze od "Blow Up Your Video". Na tym ostatnim jest chociaż perełka pt. "Two's Up".

robert2207

Co fan to opinia, ale moim zdaniem tylko "This Means War" ratuje Blow Up od totalnej katastrofy.

Ziomaletto

A który album uważasz za najlepszy? Ja chyba stawiałbym na "Let There Be Rock".

robert2207

Dla mnie bezapelacyjnie "Back In Black". Pierwszy longplay, z którym zetknąłem się w całości (bo kiedyś to się słuchało losowych utworów, jakie się napatoczyły) i cały wypełniony hitami, których mogę słuchać do znudzenia. Potem w zasadzie nie stworzyli nic tak wielkiego, choć wcześniejszy "Powerage" też bym umieścił w pierwszej 5.

Ziomaletto

Też kiedyś wolałem "Back in Black", ale "Let There Be Rock" wydaje się trochę równiejszy. No i na dziele z 1980 r. nie ma aż tak czadowych utworów jak "Whole Lotta Rosie" czy "Let There Be Rock".

robert2207

No cóż, te wspomniane utwory wolę w wersjach koncertowych, a szczególnie ten drugi, który na taki "Live At River Plate" 'dostał' mocnego wykopu.
Przypomniałeś mi swoją drogą, by sobie odświeżyć ich dyskografię, bo ostatnimi czasy praktycznie ich nie słuchałem, a moje zainteresowania muzyczne zwróciły się ku Cannibal Corpse i Death.

Ziomaletto

Czasem warto powrócić do AC/DC, szczególnie po dłuższej nieobecności.

Ziomaletto

Chciałem Ci to wysłać w wiadomości, ale chyba się nie udało (uroki nowego Filmbooka): jak chcesz poznać moją opinię na temat różnych grup to zapraszam na mojego bloga poświęconego muzyce: https://muzycznerecenzje123.blogspot.com

Niedługo będzie tam coś o AC/DC, tekst jest już gotowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones