AaliyahI

Aaliyah Dana Haughton

8,0
728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaliyah

Ayliah to była kobieta o idealnej urodzie.Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, żeby przekonać się, że z jej twarzy biło jakieś
wrażliwe ciepło.Szkoda, że zmarła w tak młodym wieku, ale nie wiem też, czy pasowałaby do dzisiejszych czasów,
żałosnych piosenkarek.

Patologia546

Fajna była mimo tego, że piersi miała po tatusiu. :)

the_men_from_okinawa

Mówisz że piersi miała po tatusiu ... Tak się zastanawiam jaką rolę w "tworzeniu" ciebie miała ameba gdyż umysł masz po niej.

Amenhotep

Łał. Już ci lepiej łosiu, czy u ciebie to już permanentny stan?

Patologia546

A może nawet nikt nie usłyszałby o Beyonce gdyby żyła? Może przebiłaby te wszystkie gwiazdki typu Rihanna? Kto wie"

Patologia546

Uroda obłędna- rysy twarzy łagodne, idealne. Choć muszę przyznać, że straasznie chudziutka niej kobitka była ( brak wcięcia w talii i bardzo małe piersi, byłam w szoku, bo wydawało mi się, że to ja mam chłopięcą figurę ), ale mniejsza z tym. Nawet ta figura nie przeszkodziła jej w byciu seksowną w Królowa Potępionych. No lepszej Królowej nie mogłam sobie wymarzyć- i ten chód, taniec w lubię- ummm. W tych czasach musiałaby pokazywać tyłek, bo te "artystki" typu Beyonce czy Ruhanna by ją zepchnęły na dalszy plan, choć miała talent.

paulla777

Aaliyah swoim głosem i stylem bycia zmiata wszystkie gwiazdy pod ścianę. Te powypiname psełdo artystki jak Niki Minaje muszą się rozbierać na teledyskach bo inaczej nie potrafią przykuć uwagi. Poza tym nasza seksualność zawarta jest w naszych umysłach nie w ciele.

użytkownik usunięty
Patologia546

To prawda. Jestem dziewczyną, a teraz znalazłam swój ideał kobiety, w sensie kobietę na której mogę się wzorować. Aaliyah to kobieta wg. mnie idealna, bardzo chciałabym tak wyglądać, a przynajmniej ubierać się tak jak ona, ale niestety do jej urody brakuje mi baaaardzo dużo :D Ale ona naprawdę była przepiękna, natura ją bardzo obdarzyła. W ogóle była chyba dobrą kobietą, miała chyba bardzo dobry kontakt z mężczyznami w sensie miała chyba dużo kumpli i ją bardzo szanowano i tego też jej zazdroszczę bo też bym tak chciała. No ona jest naprawdę kobietą z której powinno się brać przykład. Natomiast nie wiem czy gdyby żyła, to czy Beyonce, Rihanna i inne takie gwiazdki osiągnęłyby tak wiele. Otóż myślę, że chyba tak, dlatego, że one pokazywałyby więcej ciała niż ona, a to niestety mogłoby bardziej przekonać większości widzów. Istaniałaby chyba też taka możliwość, że Aaliyah mogłaby stać się kimś podobnym do tych piosenkarek, no niestety mogłoby tak być, chociaż nie jest to oczywiście pewne. Jedno jest pewne: zostawiła po sobie bardzo wiele, fajną muzykę, wzór dla kobiet i wszystkich ludzi, bo widać, że biło od niej dobro i, że miała dobre serce. A dzisiejsze gwiazdki mogą się przy niej chować. Niestety żadne z nich nie wzięło z niej przykładu.

Nie zgodzę się przecież mógłby zrobić że swoim ciałem wszystko. Piersi tyłek itd. Po prostu jest ONE IN A MILION.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones