AaliyahI

Aaliyah Dana Haughton

8,0
728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaliyah

Ponoć zabili ją ci sami ludzie co Jacksona i parę innych osób, wszyscy oni zginęli 25 dnia miesiąca. Ponoć jest to symboliczna data dla tego ugrupowania satanistycznego, które ponoć rządzi przemysłem muzycznym w stanach i nie tylko. Warto zobaczyć illuminati;przemysł muzczny ale z uwagi, że robił to student z Angli nie należy brać wszystkiego do serca bo to są tylko domysły w większości przedstawione w wiarygodny sposób. A co do samej Aaliyah kojarze ją tylko z współpracy z DMXem, głos i seksapil w jednym, rip.

kubafilmoogladacz

Sriluminati, że tak powiem. Ona zginęła w katastrofie lotniczej. No chyba, że pilot był satanistą. Jednak nie mógł on zabić Jacksona, ponieważ w dniu jego śmierci już dawno gryzł piach.

krolewniana

a proos Illuminatów, to w piosence Rihanny "S&M"- pojawia sie napis na scianie Rihanna - proncess of illuminati ;). mozecie sobie wyklatkowac i zobaczycie

sowanna

Bo Rihanna, Beyonce i Jay-Z mają już dosyć mówienia o nich 'królowie Illuminati'. Każda gwizda która w teledysku zasłoni oko, będzie miała na sobie coś z trójkąty czy coś z rogami to już od razy, że z sekty jakiejś... Przecież to śmieszne. Co do Aaliyah... nie sądzę, żeby to miało jakiś związek, zwykły wypadek, zdarzają się... Ludzie umierają każdego dnia, a inni nie mają co robić tylko wymyślać głupoty, że jak umrzesz 25 to już ma jakiś związek z Illuminati. Z resztą, jaką korzyść mieliby ludzie którzy zaplanowali by śmierć danego artysty ?

agg16

a cholera wie, jak jest. ja to podaje jako ciekawostke bardziej, a nie prawde objawiona", ale ostatni teledysk rihanny "where have you beeen" tez ciekawy. po obejrzeniu dokumentu o illuminatach inaczej na niego patrzylam :)

sowanna

Nikt dokładnie nie wie jak jest. Wiadomo, że jednych to zaciekawi, a inni uznają to za głupotę. Ja osobiście należe do tej drugiej grupy. Moim zdaniem całe to gadanie o illuminati to dobra reklama dla piosenkarzy, raperów itd. W wywiadach mówia, że nie maja z tym nic wspólnego, ale w teledyskach tych symboli związanych z illuminati jest sporo. Myśle, że własnie po to, żeby ludzie oglądali teledyski, wyszukiwali, a raczej doszukiwali się czegoś... Jak wiadomo wiele sław żyje teorią: 'Nie ważne co o mnie mówią, ważne, żeby w ogóle mówili...' Oni bez zainteresowania ludzi nie są już gwiazdami! A o miejsce na rynku muzycznym nie tak łatwo w dzisiejszych czasach. Kiedyś liczyła sie przede wszystkim muzyka i talent, czego przykładem była choćby Aaliyah własnie, a dzisiaj to jedna wielka pokazówa i muzyka na coraz gorszym poziomie! Wszystko z rytmie disco czy house...

agg16

Maradona umarł 25tego. Przypadek? Nie sądzę!

platyna_2

Mój sąsiad umarł 25. Przypadek? Oczywiście ;)

agg16

Haha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones