Abigail BreslinI

Abigail Kathleen Breslin

7,4
16 019 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abigail Breslin
Anaissa

wydaję mi się że mała miss, nawet do Oscara była nominowana za tą rolę.

wetheurban

Wyspa Nim
Bezcenny dar
Na pewno, być może

Anaissa

Mi się bardzo podobała jej rola w Bez mojej zgody

użytkownik usunięty
Anaissa

Zombieland?

Anaissa

bezcenny dar i na pewno, byc może

Anaissa

W wielu filmach świetnie grała. Ale muszę przyznać, że bardzo mnie zachwyciła gościnną rolą w NCIS, gdzie grała niewidomą dziewczynkę. Zrobiła to tak genialnie, że byłam pewna, że ta aktorka naprawdę jest niewidoma. :)

Etka90

O tak zgadzam się! W NCIS i Bezcenny dar! Chociaż w życiu od kuchni też niczego sobie, ogólnie role dziecięce najlepsze!

Etka90

Fakt , świetna była jako niewidoma.
Chyba każdy się zastanawiał czy ona tak naprawdę widzi czy nie.
No i ten jej tekst : "jestem jak nietoperz" pamiętam , że strasznie mnie rozbawił.

nightgale

Moim zdaniem najlepsza rola w filmie Połączenie. Uwielbiam za to film Bez mojej zgody, gdzie również świetnie zagrała. No i Bezcenny Dar gdzie jako mała dziewczynka dała sobie radę z taką rolą... wow. Ogólnie trzeba stwierdzić, że talent dziewczyna ma, mam nadzieje, że jeszcze wiele dodrych ról przed nią ;)

Anaissa

Mała miss - przeurocza była w tym filmie,
Bez mojej zgody

Anaissa

Mała Miss super rola, ale w ale w Zombieland też była super,po Woodym Harlesonie najlepsza w tym filmie.

Anaissa

Bez mojej zgody i Gra Endera.

Blaana

Chyba największy plus filmu "Gra Endera" to właśnie Abigail Breslin. Szkoda, że tak ją twórcy filmu ograbili w stosunku do literackiego pierwowzoru... w książce Valentine jest politykiem, ważną postacią na Ziemi (chociaż działa anonimowo) a na koniec razem z Enderem sięga odlęgłych galaktyk i podróżuje w przyszłość aby odrzucić przeszłość czyli ksenocyd... oj szkoda, że jej postać w filmie to była "tylko" siostra Endera.

Anaissa

Bez mojej zgody, Mała miss, Zombieland.

Anaissa

Bez mojej zgody lub Mała Miss

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones