Abigail BreslinI

Abigail Kathleen Breslin

7,4
16 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abigail Breslin

fajnie jej w blond włosach, zupełnie jakby była to inna osoba, strasznie ją odmieniają;p

bastet21

Popieram, ja aż musiałam znaleźć w obsadzie kto grał, bo nie mogłam sobie przypomnieć skąd znam jej twarz;) Super wyglądała!:]

Hoax

Proszę was, powiedzcie że to ironia, oglądam teraz film i aż nie mogłem uwierzyć, że to ona, strasznie wygląda, jeszcze 2 lata temu to była fajna dziewczynka, a teraz nałożyli jej 10 ton makijażu i te okropne blond włosy, wygląda fatalnie i od razu gorzej gra

Pauleta

No mnie się podobała - wiadomo, makijaż, nastolatka idąca na imprezę - norma. Nadal jest fajna, ale nie jest już małą dziewczynką - każdy kiedyś dorasta, a w show-biznesie wymaga się, by tak właśnie wyglądała. Jak chce byś szara to nie zagra.

Pauleta

Popieram,popieram i jeszcze raz popieram!!!no nie poznalam dziewczyny!a jak przeczytalam ze to ona to z szoku wyjsc nie moge co sie z nia porobilo!!!Ten blond to jej pasuje jak piesc do nosa:(Mam nadzieje ze to tylko stylizacja do jednej produkcji bo sie zalamie:(

Hoax

Tak mi się właśnie wydawało, że to jej głos, sprawdziłam i miałam racje. Zmieniła się strasznie ale nadal jest śliczna i fajna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones