Adam "Nergal" Darski

Adam Michal Darski

6,7
676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam "Nergal" Darski

Jest jest jakieś "parcie" na tzw. celebrytów. Poziom polskiego kina poza kilkoma wyjątkami jest niski. Osoby takie jak ten pan mają przyciągnąć widza do kina czyli to nie jest aktor tylko chodząca reklama....

swordwolf

Właśnie męczę "Ambassadę" i na tle popisów reszty obsady Nergal wypada na plus, a nie spodziewałam się tego.

Lili89

zagrał nawet spoko, szkoda tylko, że nie nauczył się szprechać i musieli za niego głos podkładać.

darknemezis666

O tym nie słyszałam. Ogólnie kwestie niemieckojęzyczne wypadły na plus, ktokolwiek tam gadał. Sporo aktorów/ aktorek jest dubbingowanych, więc nie ma co płakać;) nie jestem fanką Darskiego, żeby nie było, iż bronię go przez jakieś otępienie umysłu. Po prostu, gdy zobaczyłam co wyprawiają aktorzy, to jemu nie dawałam większych szans.

Lili89

Rola którą gra nie należała do najtrudniejszych, miał grać sztywniaka nawet fryzury nie musiał zmieniać, no i mógł poparadować sobie w mundurze oficera ss. Jest taka jedna rola SSmana w "Indiana Jones poszukiwacze zaginionej arki" Nergal mógłby się wiele nauczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones