Adam "Nergal" Darski

Adam Michal Darski

6,7
677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam "Nergal" Darski
Schizofrenik_XXI_wieku

Tylko poco ?.Żyje w Polsce a tutaj nie panuje islam.Jeżeli czuje niechęć i odrazę do kościoła katolickiego ma prawo to okazać prawda?.W końcu jest w Polsce demokracja.

kondi143

ja też nienawidzę kościoła ale hmm to znaczy że nergal nie miałby racji bytu w kulturach islamu??? BUHAHAH pewnie debil by na nic nie wpadł
wydaje mi się on słabym artystą,. inni by robić świetną muzykę nie posuwają się do takich śmiesznych praktyk, czytaj: Slayer

Schizofrenik_XXI_wieku

Wydaje mi się,że jakby był słabym muzykiem to Behemoth nie osiągnął by tyle a jednak jest to grupa dosyć znana
(Pominę już to,że najbardziej znana jest niedzielnym metalowcom,którym okres zainteresowania muzyką minie po kilku miesiącach czy latach.
Nie porównuje Behemoth"a do Slayera jest to dla mnie inna liga.
Slayer w swoich czasach również był kontrowersyjny jak wiele innych kapel z tamtego czasu.
Myślę,że kontrowersja to to pewien element szeroko pojętej muzyki metalowej.
Nie chce też w tym temacie wyjść na wielkiego obrońce Nergala ponieważ teraz stał on głównie celebrytą co jest dla mnie żałosne w każdym calu.
Tym bardziej jak przypomnę sobie jego słowa z wczesnych wywiadów z początku lat 90.

kondi143

:) :)
może wiesz co Bruce Dikinson powiedział jak go chcieli do Voice??

Schizofrenik_XXI_wieku

znana?? hmmm no może, dragonforce (powermetal) też jest znane ale hmm metalowcom :)
chodzi o to że tworzyć piękną muzykę ubrany jak kolo z niedzielnego obiadku (np Queen, czasami na koncertach byli ubrani jak z kościoła) a jednak tworzyć prze zjae bistą muzykę można nie uciekając się do tanich zagrywek (darcia biblii) bo jak wiemy, religia zawsze budziła i będzie budzić kontrowersje

Schizofrenik_XXI_wieku

A może wiesz jak to skomentował Adam Darski będąc w Voice?
Jeśli nie, to proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=wVMoweUArp0 (4:20)

Schizofrenik_XXI_wieku

Dokładnie!Haha. Cwaniaczek.

Schizofrenik_XXI_wieku

http://rationalwiki.org/wiki/Fatwa_envy

Schizofrenik_XXI_wieku

Nie ma jaj dlatego tego nie zrobi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones