Adam "Nergal" Darski

Adam Michal Darski

6,7
677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam "Nergal" Darski

Najlepiej idźcie do kościoła i połóżcie się krzyżem, wielcy moralizatorzy. Cały rock and roll opiera się na seksie i dobrej zabawie. Wielcy muzycy tacy jak Bitelsi, Rolling Stones, The Doors czy Guns n roses też sypiali ze swoimi fankami. Cała idea rock n rolla to zabawa, seks i hedonizm. Oburzacie się jak jakieś babcie z kółka różańcowego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paul_van_dyk_87

Po pierwsze popie*dyliła Ci się płeć kochasiu.
Po drugie, co Ty mi tu klepiesz, ja się za osobę politycznie poprawną nie uważam. Dla mnie ktoś to się nabija z Holocaustu ma z całym szacunkiem z leksza nierówno pod sufitem. Sorry, dla mnie wielomilionowy mord na ludziach nigdy nie będzie powodem do śmiechu. Nie kumam dzisiejszej maluczkiej wrażliwości. To co, pasiłoby Ci np. jakbym poszła na Twój pogrzeb i kwiczała ze śmiechu że nie żyjesz?? Co jest z tymi ludźmi dzisiaj, ja chyba nie z tej "cool&wyluzowanej jak stare gaty" epoki...

WhiteDemon

kawały a śmianie sie na pogrzebie to co innego! zbastuj troche!

paul_van_dyk_87

Tak?? No ja nie widzę różnicy. Podałam Ci tylko przykład a tu taki bulwers.
A przecież to Ty niby taki wyluzowany jesteś.
Dlatego uważam że śmiać się można z mnóstwa rzeczy, ale są granice.

WhiteDemon

myslisz ze zydzi byli jednynymi poszkodowanymi? zginelo ich podobna ilosc jak polakow, tak dla twojej informacji. rosjan nieporownywalnie wiecej itd. choc oczywiscie takich rzeczy sie porownywac nie powinno.
ps nergal jest wrecz politycznie poprawny, bo modne jest obrazanie religii

DonVitoCorleone

No i co w związku z tym?
Chodzi mi o sam fakt nabijania się z masowej rzezi i robienia sobie z tego jaj.

WhiteDemon

tzn wiadomo, publicznie jest to chore (tak jak np wlozenie flagi polski to kupy showpersony z tvn), natomiast kto sie z czego smieje prywatnie-jego sprawa.

DonVitoCorleone

Ale on to powiedział w tonie:"Spójrzcie jaki jestem wyluzowany, umiem się śmiać z TAKICH rzeczy". Oczywiście że jego sprawa, ale w takim razie po cholerę o tym mówi publicznie? Niech to zachowa dla siebie. Nie zachował, próbuje mi się tu kreować na nie wiadomo kogo, ja tego nie kupuję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DonVitoCorleone

I to rozumiem.

Ulisseska

To Nergal jest rock'n'drollowcem? Błysnąłeś wiedzą, stary :D

Dassanar

Black metal, jest podgatunkiem heavy metalu, który jest podgatunkiem muzyki rockowej. I jestem kobietą.

Ulisseska

W takim razie przepraszam Panią :)

Owszem, ale po to właśnie są te podgatunki, żeby nie nazywać wszystkiego rock'n'drollem, bo wszystko to ma inną ideologię i cele.

Dassanar

A te wasze gatunki i tak wszystkie ostatecznie lądują na końcu łańcucha pokarmowego zwanego POP-em.

mike_ainsel

METAL - niepotrzebny produkt przemiany materii, wydalany przez jelito grube...

mike_ainsel

Rozumiem. A poza tym Twoja wypowiedź miała zawierać jakąś istotną informację, czy taką sobie niewiele znaczącą prowokację zrobiłeś? Jeżeli to pierwsze, proponuję rozwinąć swoją myśl.

Ulisseska

Nergal gra Deatn metal a nie black metal a właściwie muzycznie to death ale stylistykę wizerunkową ma blackową.pozdrawiam :D

użytkownik usunięty
Ulisseska

Pewnie, że się położę krzyżem rock n roll opiera sie na muzyce. Na sexie to się opiera dom publiczny..

jezeli to powazna riposta to niezwykle udana

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

Ja zazwyczaj jestem poważna. Chyba, że jestem na INNE..

Ulisseska

rock n roll czy rock opieraja sie na nutach, dzwiekach, brzmieniach. na muzyce. na tym hedonizmie opiera sie techno-syf

DonVitoCorleone

Tak, i rock to jedyna Prawdziwa Muzyka i słuchają jej jedynie inteligentni ludzie lepsi od tych niedobrych technowców i raperów, no nie? :-)

yossarian84

dlaczego jedyna prawdziwa?
nie jedyna, acz dobra
te dwa badziewia to nie muzyka

DonVitoCorleone

Pier.dolisz farmazony jak 16-sto letni gimbus, co słucha rocka od 3 miesięcy i udaje znawcę muzyki. Nie ty decydujesz co jest muzyką, a co nie. Równie dobrze jakiś wielbiciel jazzu albo muzyki poważnej może uznać, że rock to nie jest muzyka i co, zgodzisz się z nim? Rocka słucham dłużej niż ty pewnie żyjesz, ale niemal w każdym gatunku potrafię znaleźć coś wartościowego. W rapie i techno również.

yossarian84

nic nie wspominalem o tym ile mam lat i od kiedy slucham jakiejkolwiek muzyki,
moglby, np blechacz, ktory tworzy ale nie slucha w sej bufonadzie nic poza szopenem. oczywiscie nie zgodzilbym sie bo to nieprawda
tam nie ma nic wartosciowego muzycznie bo to nie muzyka.

DonVitoCorleone

Bo ty tak twierdzisz?

yossarian84

nie napisalem ze tak uwazam

yossarian84

''Nie ty decydujesz co jest muzyką''

Właśnie że on i pogódź się z tym. Dokładniej - każdy człowiek sam uważa co nazywa muzyką. Przykładowo walenie kijem o sosnę dla Ciebie muzyką może nie być i ktoś z tego powodu ma Cię obrażać? Naucz się pojęć subiektywnych zanim siądziesz na forum, bo to nie pierwszy raz kiedy w podobny sposób zwracasz komuś uwagę i dlatego musiałem zabrać głos.

KLAssurbanipal

No ale takie stwierdzenie jest debilne, szkoda że tego nie dostrzegasz. Ludzie tam jednak grają na tych gitarach i bębnach i jakoś starają się to zlepić w całość. Nie robią bezsensownego hałasu bez ładu i składu. Więc to jest muzyka. Naprawdę musze tłumaczyć rzeczy oczywiste?

Ulisseska

Nie zgodzę się z tym akurat. Szczególnie, że Nergal gra raczej metal, a nie rock.

Ulisseska

Zdradzę Pani tajemnicę: wiele kobiet bierze pieniądze za to co praktykować raczy Szanowna Pani hobbystycznie. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones