Adam "Nergal" Darski

Adam Michal Darski

6,7
676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam "Nergal" Darski

Czemu taka słaba nota???? Przecież to nasz produkt eksportowy!wraz z Vaderem poprawiają wizerunek naszego upadłego kraju.A że w Polsce ciągle komuna to już inna sprawa;]

fauzi

może słaby z niego aktor?

odyniec

Taki sam jak Holyfield czy Lewis którzy mają wysokie noty.Nie łudźmy sie,czas kiedy oceniano aktorstwo na tej stronie już minął.Ocenia sie osobowość.W Polsce po prostu nie docenia sie takich zespołów jak Behemoth,Vader czy Vesania.A są to zespoły które podbijaja zachód.

fauzi

A twierdzisz, że Darski prezentuje wybitną osobowość??? Wg mnie ma właśnie taką na 6 z hakiem. Taki satanista (czy tam inny thelemita) dobry na tzw. mohery, co jak przyjdzie co do czego to z cholewy wyciągnie prawo do swobody wypowiedzi artystycznej, a kiedy indziej zasiądzie w jury jakiegoś X factora. Dupa a nie blackmetalowiec:)
Osobowość to ma Bruce Dickinson, który sędziowania w brytyjskiej edycji programu odmówił:
"Ten show wydaje mi się być gównem i chce wszystkich w nie wciągnąć, czerpałem wiele przyjemności z tego, że zawiodłem BBC."

fauzi

a ty co, kolejny brudas i satanista z dupy co drze biblie??? na swiecie codziennie umiera 40 tys ludzi, czemu tacy jak ty i ten pajac nergal żyjecie???

BlackShit

haha po wpisie widać że jesteś idiotą.Szkoda że nie zastanawiasz sie nad własnym sensem istnienia;D

BlackShit

I Widać że nie wiesz nic o Death Metalu;D Nie odzywaj sie chłopczyku w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia.

fauzi

wiem wystarczająco zeby stwierdzic, ze to muzyka dla poj.ebów, nie niosąca żadnych wartości
a nergal to je.bany, sprzedajny pajac, zarabiajacy na sztucznych kontrowersjach

BlackShit

Co do nergala sie zgadzam,co do death metalu nie.Nie rozumiesz tego i dlatego to krytykujesz.Jesteś żałosny.

użytkownik usunięty
BlackShit

KTO TO PISZE... Jakim prawem TY wypowiadasz się na temat wartości?

użytkownik usunięty
fauzi

Weź przestań. Vader - sama nazwa trąci prowincjonalizmem (z calym szacunkiem do pierwowzoru). Facet się wygłupia pochwalając publicznie morderstwo na Adalbercie - znanym u nas jako św. Wojciech - co z tego, że święty - człowiek jednak i pochwalanie publicznie zabójstwa na kimś, jest conajmniej wyrazem złego smaku.

I co z tego? wielu znanych ma drastyczne poglądy.A jeśli ktoś ginie przez swoją głupote to trudno;] Uwielbiam Vadera i obawiam sie że żadna wypowiedz pseudo świętoszka nie jest w stanie zmienić mojego poglądu na ten typ muzyki.Słuchajcie dalej Afromental jeśli to wam wystarcza;D

fauzi

Ale to jakaś schiza jest - drastycznym poglądem jest pochwalanie zabójstwa głupka??? A może ci cali neopoganie mają jakiś poważny kompleks, że ich antanaci zostali przez takich Wojciechów ponawracani.

odyniec

Czyli słuchając kogoś przejmujesz jego poglądy.;] To gratuluje.Ja lubuje sie w jego muzyce,nie w tym co mówi bo może mówić to z wielu powodów.Niekoniecznie musi tak uważać.

fauzi

Pomijając fakt, że nie rozumiem jak Twoja wypowiedź ma się do mojego posta - z pewnym wysiłkiem jestem w stanie uwierzyć, że Tom Araya, który ma się za katolika, co innego wyśpiewuje a co innego uważa na codzień. Ale Darski??? Nie muszę słuchać "kaki demona" żeby te jego poglądy znać - niedługo z lodówki wyskoczy z opowieściami o energiach z kosmosu, które mu bluźnić pozwalają. Wszędzie go pełno.
No i jak niby mam "przejąć poglądy", które mnie obrażają?
A na marginesie - wątek na tyle się rozwinął, że może nikt nie skasuje mojego posta za pytanie dlaczego forum przy Nergalu jest tu tak cenzurowane. Przy wojowniku o wolność słowa! Nie zastanawia Cię to?

fauzi

idź zoperować żylaki na mózgu.

weeman86

twoje są już nie do uratowania.

fauzi

U mnie tam na 10 za to że jest kolorowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones