Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver

Roland Pieczkowski - osoba, która jakiś czas temu robiła wiele szumu wokół siebie i swojej osoby.

Dla mnie łudząco podobny. W dodatku zupełnie nie nadaje się na rolę czarnego charakteru w Star Wars. Obsadzenie go jest totalnym nieporozumieniem jak dla mnie. Zero pracy mimiką twarzy, zero zaangażowania. Dla mnie takich "aktorków" za taką grę w tego typu produkcjach, powinno się stawiać przed sądem za "gwałt" i "zabójstwo" filmu ... ze szczególnym okrucieństwem.

Rogal87

Co chcesz od mimiki twarzy, Harrison Ford mu uwierzył, że się chłopak rozkleił na widok ojca :P

peter_max

hahaha :D

Rogal87

Jaką mimiką twarzy jak przecież nosił on maskę.

mistrz_sheldon

to chyba oglądaliśmy inny film...

Rogal87

A ja na przykład całkiem go lubię i przypomina mi Żyrafę(Gwang soo) z RM... (Chociaż możliwe że dlatego go lubię.)

A tak całkiem serio, to podczas seansu w ogóle nie miało dla mnie znaczenia jak on wygląda, a jego gra też nie była najgorsza na świecie, więc po prostu w skupieniu czekałam na rozwój akcji. Nie wiem, może jestem dziwna, ale nie oglądam filmu dla aktorów tylko dla fabuły. Nic nie raziło mnie w oczy, więc nie widzę powodu do takiego bulwersowania się.

Imthegreatestemperor

O nie, teraz też będę w nim widziała Kwang Soo - cytując Dartha Vadera: "NOOOOO!".

Jak dla mnie jego wygląd nie był większym problemem. Moim zdaniem idealnie odzwierciedlał depresyjnego emo nastolatka którym Kylo Ren w sumie był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones