Adam Gontier

Adam Wade Gontier

8,2
9 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Adam Gontier

Uwielbiam Adama i jego muze i wogóle. Zna ktos ten zespół jest on mało znany ale niektórzy go znają... Jak ktoś zna go to napiszcie co o nim sądzicie:))) pozdro

martuska358

znam i uwielbiam...a poznalam dzieki filmowi "szansa na sukces"

martuska358

#DG to wspanialy zespol mam ich dwie plytkii sa boscy!!

martuska358

Three Days Grace to mój ulubiony zespół. Poznałam go przeglądając teledyski na youtube.com. Oczywiście mam ich płytki xD Uważam, że Adam ma wspaniały głos i pisze naprawdę świetne teksty...^_^

martuska358

Three Days Grace..., cóż, mogłabym mówić godzinami, dobami, dniami, miesiącami i latami. Poznałam ich całkiem przypadkiem, usłyszałam (I hate) Everything About You i od razu wpadło mi w ucho, przyznam, że na amerykańskim myspace, bo często szukając fot mi się wyświetlają. Potem zaczęło się ściąganie innych piosenek i wszystkie wpadły jednakowo do ucha. Potem dopiero sprawdziłam kto w tym zespole śpiewa czy gra, wcześniej to mnie nie obchodziło, liczyła się muzyka. I tak..., niechlubinie przyznaję, że pokochałam Adama Gontiera i Neila Sandersona ;). Uwielbiam ich, to moi bohaterowi narodowi xD. Zespół kocham za muzykę, która jest moją podporą, za łapiące za mą dusze teksty i za Gontiera oraz Sandersona. Najlepszy zespół na świecie jaki może być!

Linet.

insidar02

Z ostatnim zdaniem to się nie zgadzam xD
A te płyty to macie kupione czy ściągane? ;)

Miyu67

Oczywiście ze kupione (merlin lub stero) :) Ja również uwielbiam ten zespoł, jak narazie to tylko ich piosenek slucham, dla mnie również nie ma lepszego zespołu jak THREE DAYS GRACE!!!

martuska358

Tez lubie Three days grace :) najabrdziej podoba mi się chyba-Riot.

martuska358

zarąbisty zespół który znalazłam przez przypadek i nie potrafię się nasłuchać, oczywiście głos Adam'a Gontier'a jest idealny do tej jego muzy
Polecam też Breaking Benjamin też fajnie grają :-D

Becia_9

Fajnie.. Nawet czasem na koncertach TDG z nimi (Breaking Benjamin) jakis kawalek wykonuje:) Bo w końcu razem w trasie grają...:)

martuska358

Znam, słucham, uwielbiam...
Zespół wypatrzyłam w szansie na sukces, no i się zaczęło. Słucham ich codziennie (nie potrafię się powstrzymać).
Która płyta Three Days Grace bardziej się Wam podoba? Ja uwielbiam obie, ale pierwsza ma chyba fajniejszy klimat. :)

Saphira

KOCHAM THREE DAYS GRACE NAJLEPSZY ZESPOL NA SWIECIE ICH MUZA JEST TOTALNIE POWALAJACA NO I ADAM ... BOSKI :)

Saphira

Podzielam Twoje zdanie pierwsza była chyba lepsza ale o drugiej nie mogę nic złego powiedzieć bo też jest zarąbista :D tylko jak to napisałaś fajniejszy klimat jest w tej pierwszej a ja czekam na kolejne płyty pozdrawiam wszystkich fanów :)

martuska358

heh ja jestem ich fanką od 2003 roku kiedy to "(I hate) everything about you" latało w radiu Delta (?) i nawet nie wiedziałam jak się dokładnie zespół nazywa ;p
ważam, że obie płyty są świetne, Adam ma bardzo dobry głos ;) nawet nie wiedziałam,że ma profil na FW ;p

martuska358

O taaak, three days grace jest super, szczególnie Riot na żywo ]:->

A Adam jest zajebisty ;)

użytkownik usunięty
martuska358

zajebista muzyka :) zajebisty głos ;) no i On sam :D az słów brak :D:D:D z tą fryzurką troszke mi przypomina Jareda Leto z zespołu 30 Seconds To Mars (polecam :)) który jest tak samo zajebisty jak Adam :D dwa bóstwa :P

Aż byłem zdziwiony kiedy zobaczyłem tabulatury ich utworów. Zwykle piosenki składają się z jednego powtarzającego się riffu i kilku dodatkowych elementów. Duży sukces tkwi w wokalu, który jest niesamowity (Gontier ma świetną, mocną barwę) i pomysł na brzmienie jego w piosenkach jest równie dobre. Bardzo lubię :)

martuska358

To też mój najlepszy zespół.Kocham ich muzyke,a Adam ma wspaniały głos.Ciężko byłoby mi wybrać ich najlepszy kawałek.Moje najulubiensze:) to:Wake up,take me under,let it die,animal i have become,i hate everything abot you,riot,gone forever.CZekam z niecierpliwościąna nową płytke.

Pablo_40

Ten zespol jest zajebisty. Zanim go poznalem uwielbialem 30 STM a teraz muzyka Jareda i bandy wydaje sie jakas taka.... nudna :(

Lubie 30Stm ale do TDg jeszcze mu spooooro brakuje.

użytkownik usunięty
martuska358

Ja też uwielbiam Adama, jego głos i cały zespół Three Days Grace. Poznałam ich dzięki zespołowi Seether jakieś 2 lata temu i od tamtej ciągle ich słucham. Najbardziej podoba mi się piosenka ,,Never too late".
A co jeszcze sądzę o Adamie? Oczywiście poza tym, że jest bardzo utalentowany i ma genialny głos, to niesamowicie stylowy i przystojny facet :)

martuska358

najpierw uwielbialam 30stm, później poznalam Breaking Benjamina teraz Three Days Grace, ten pierwszy zespół na zawsze pozostanie w pamięci bo od niego zaczęła się moja przygoda z rockiem lecz muza ich nie działa już tak na mnie jak dwóch pozostalych zespołów !!! Liczy się przede wszystkim wokal i pomysł na ciekawy utwór. Ben i Adam mają powalające głosy włączając koncerty na żywo i pewna jestem ze zawsze bedę do nich powracać...oba zespoły bardzo się od siebie różnią, Adam jakby komponuje utwory według jednego schematu, ale zapominam o tym jak słysze jego głos...Ben jest bez zarzutu ;)

polecam również zespół Skillet ;P

izisss

też słucham do 1 płytki :), ja poznałem w radiu .I od tej pory stałem się fanem :) łzy mi same płyną co na niektórych piosenkach i do razu człowiekowi lepiej :) trudno nazwać czemu akuart polubiłem pewnie za dobre test i chyba takie coś pod moją psychikę :) , no tez nie wiedziałem że jest więc dodaje :D

martuska358

Pewnie, że go znam! jest świetny!. Three days grace poznałam gdy słuchałam I don't care apocalypticy i wtedy rzucił mi się w oczy Adam. Szukałam go na youtube bo bardzo spodobał mi się jego głos.. i on :). Moim zdaniem Three days grace to świetny zespół a wokalista zajebisty!!!!! Wie ktoś może ile ma wzrostu bo wydaje się być wysoki a strasznie mnie to ciekawi.

martuska358

No faktycznie jest bardzo przystojny, bardzo mi się podoba. Codziennie słucham ich piosenek moje ulubione to: Time of dying, Animal i have become- super teledysk, over and over, I hate everything about you i wiele innych.
Jeśli ma ktoś jakieś dodatkowe informacje o Adamie niech do mnie pisze, będę wdzięczna:)

martuska358

Mmm. Adam <3
A Three Days Grace to świetny zespół. Adam czaruje głosem. I mają świetne teksty. Takie życiowe. ;) Niestety mało osób zna ten zespół. A to dlatego, że większość woli być kól end dżezi słuchając tego, co na okrągło leci w radiu i tv, i co wiele osób słucha.

użytkownik usunięty
martuska358

Omg Adam na FW x) Bosko!
Ja poznałam TDG całkiem inaczej niż większość fanów :P Kiedyś oglądałam jakiś filmik na Youtube gdzie leciała piosenka ''Animal I Have Become'' no i...nie mogłam się od niej uwolnić ;) Teraz TDG to mój number one!
Oczywiście czekam z niecierpliwością na nową płytę i śledzę wszelkie newsy na ten temat.Znowu zacznie się słuchanie w kółko ich piosenek xD

A co do ''I Don't Care'' - jest absolutnie świetna!

użytkownik usunięty

Ja poznałam TDG bo mój wujek ich słuchał xD Usłyszałam raz u niego Never too late i juz nie mogłam przestać słuchac tego kawałka :):) To moje absolutne numer 1 xD ale wszystkie ich piosenki są boskie ;) Melodia, tekst i ten głos... Adam jest absolutnie fantaaaastyyyczny xDxD a I don't care... Świetne !! Jak wszystko w wykonaniu Adama xD

martuska358

Poznałam zespół oglądając ''szanse na sukces'' i od razu spodobała mi się piosenka ''are you ready''.Od tego czasu jest to mój ulubiony zespół.Kocham ich muzyke:*

martuska358

Kochamten zespół! &lt;3 A znam od kolezanki :D

martuska358

genialny zespól super :)

użytkownik usunięty
amy lee

Zgadzam się ! Są rewelacyjni... Poznałam ich piosenki niedawno na You Toube i od razu przypadły mi do gustu.... Uwielbiam ich :) magiczny wokal jak i zresztą cały zesół.... Wie ktoś może czy planują zagrać jakiś koncert w Polsce ???

w tym roku będą na Orange Warsaw Festival ! :)

kassssssska

ale już bez adama :<

Lap

tez bardzo żałuję, ale to nadal 3dg i muszę tam być ;)

kassssssska

ja chyba tez się wybiorę , mimo wszystko to 3dg nadal :)

użytkownik usunięty
martuska358

Ja również znam i wprost uwielbiam ten zespół!!! Szkoda,że Adam odszedł z zespołu:(

a wiesz może, tak swoją drogą, czemu odszedł?

użytkownik usunięty
kassssssska

Miał kłopoty ze zdrowiem

Niewiele osób wie, że cały album "One X" został wydany po odwyku Adama od narkotyków i alkoholu. "Animal I Have Become" opowiada o jego uzależnieniu od silnego leku przeciwbólowego Oksykodonu. Mimo wszystko uważam, że Gontier to najlepszy wokalista na świecie z wspaniałym, mocnym głosem i mądrymi, wartościowymi tekstami, chociaż nie ograniczam się wyłącznie do jednego zespołu (np. Skillet, Breaking Benjamin, Adelitas Way, Starset, Apocaliptica szczególnie z piosenką "I don 't care" i oczywiście Saint Asonia- nowy zespół Adama).

użytkownik usunięty
Agata_Gontier3

O nie wiedziałam że założył nowy zespół
dzięki za info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones