Adam Hanuszkiewicz

Adam Stanisław Hanuszkiewicz

7,4
550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Hanuszkiewicz

...strona zajmująca się filmem....wiecie o co chodzi !!!

lolo776

W 1955 roku został odznaczony Medalem X-lecia.
W 1957 roku został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.
W 1962 roku został odznaczony Orderem Sztandaru Pracy II klasy.
W 1967 -roku został odznaczony Odznaką 1000-lecia.
W 1973 roku został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
W 1974 roku otrzymał Dyplom Honorowy Ministra Spraw Zagranicznych.
W 1974 roku został odznaczony Orderem Sztandaru Pracy I klasy.
W 1974 roku został odznaczony Medalem TPPR.
W 1975 roku został odznaczony odznaką "Zasłużony dla Jeleniej Góry".
W 1975 roku został odznaczony Medalem 30-lecia.
W 1978 roku został odznaczony odznaką "Zasłużony Działacz Kultury".
W 1979 roku roku dostał nagrodę dyplom Ministra Spraw Zagranicznych za zasługi w propagowaniu polskiej kultury za granicą.
W 1979 roku dostał nagrodę Dyplom Ministerstwa Kultury ZSRR.
W 1989 roku został odznaczony "Zasłużony dla Kultury Narodowej".
W 1995 roku dostał nagrodę "Q" przyznawana przez "Qchnię Artystyczną" za "absolutnie rewelacyjne wprowadzenie żywego postmodernizmu do PRL, kiedy jeszcze nikomu się to nie śniło".
W 1996 roku został odznaczony odznaką Komandoria Orderu Odrodzenia Polski.
W 1997 roku dostał tytuł Honorowego Obywatela miasta Jelenia Góra.
W 2002 roku został odznaczony Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski.
W latach 1968-81 był dyrektorem i kierownikiem artystycznym Teatru Narodowego w Warszawie.
W 2005 roku został odznaczony Złotym Medalem Zasłużony Kulturze - Gloria Artis.
W 2001 roku został odznaczony Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi RFN.
W 1965 roku otrzymał Nagrodę miasta stołecznego Warszawy.
DLATEGO WSTYD...!!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lolo776

Az przykro sie robi, ze mieszkam w kraju, w ktorym wlasnie 80% populacji prezentuje sobą o właśnie, to co widać powyzej. Poloczki. Uszanujcie pamiec zmarlego.. ciszą. Nie krzykiem i wyzwiskami.

lolo776

Obydwie wypowiedzi zaraportowałem jako obraźliwe. Mam nadzieję, że moderacja coś z tym zrobi. Porażka, panowie.

lolo776

Aleś dosolił ignorantowi.

lolo776

skąd to wziąłeś z Wikipedii dużo oznaczeń ale raczej nie związanych z filmem więc nie wiem czemu tak piejesz w taki sposób nie uczcisz jego pamięci


R.I.P

Tibn

w jakiej Wikipedii ??? z Filmwebu !!!

lolo776

no i co związku z tym

Tibn

Nie, nie wiemy o co ci chodzi. Skopiowałeś skądś jakieś hujowe odznaczenia i zgrywasz się na wielkiego znaFcę. Sam pewnie nigdy z nim nic nie widziałeś, a teraz robisz się na ważniaka. Też kiedyś dostałem dyplom i brązowy medal za udział w sztafecie 4x4, w stylu klasycznym, przez płotki, i co ty mi, kurva, na to, co?

Jimmy

Może i mój powyższy wpis jest prostacki, ale takki właśnie miał być. Wkur....za mnie takiego coś jak taki jeden palant z drugim wypiszę jakieś nagrody, przypomina i docenia sobie jakąś jednostkę dopiero po śmierci...

Jimmy

sam jesteś palant

Tibn

A guzik mnie obchodzi co o mnie sądzisz, synu, moje dziecko...

Jimmy

Zresztą nie wiem po cholerę się wychylasz skoro nie pisałem do ciebie tylko tego pozera co temat założył...

Jimmy

to czemu chłopczyku akurat na mój post odpowiedziałaś
to i tak nie zmienia faktu że tak obrać możesz swoich kolegów w piaskownicy

Tibn

Chłopczyki to u szewca drewniane gwoździe prostują. Odpowiedziałem pod tobą, bo taki miałem kaprys.

A i co to znaczy obrać? Obierać to mogę pyry na misce!

Zresztą pamiętam cię skądś. Wiem, że masz strasznie przerośniętego ego i jesteś bardzo upierdliwy. Nie mam ochoty wdawać się w głupie pyskówki, więc ja już kończę...bawcie się przyjaciele, ale beze mnie...nara!

Jimmy

to co napisałeś bardziej może nas uświadczyć ,że ty masz przerośnięte ego ( choć wydaje mi się że nie nie wiesz do końca co to znaczy )
miało być obrażać trudno mój błąd
Sam wyzywasz innych od palantów a teraz uciekasz wypisując takie bzdury

Tibn

Już ci raz napisałem, że mam to w dziurce od huja co tam se w łbie uroisz na mój temat. A słów których znaczenia nie znam po prostu nie używam. Tak samo mógłbym zarzucić tobie, że powypisywałeś banialuki w eng na swojej stronie, a nie wiesz ogólnie o co w tym wszystkim kaman.

I gdybyś nie zwrócił uwagi to ten osławiony palant był adresowany do niejakiego lola. Koleś pewnie skończyłeś prawo i tutaj zdobywasz pierwsze szlify broniąc tego użytszkodnika.

Jimmy

pogrążasz się
na tym zakończę rozmowę

Tibn

Tylko ciśnienie człowiekowi podnosi taki przygody męt...spadaj, kolo!

Jimmy

i po co wysyłasz mi prywatne wiadomości przepraszające mnie? I ta tandetna gadka "żal mi cie"? Rocznik osiemzero, a wali sucharami w stylu upośledzonych absolwentów gimnazjów.

Jeszce raz ci mówię- zmiataj stąd pókim dobry....

Jimmy

"Dziurka od ch..." I pomysleć, z etakie coś jak ty, taki prostak ma prawo wypowiadac się publicznie. Wracaj na melinę denaturat rozlewać prostaku po zawodówce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones