Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Ten człowiek ma więcej Złotych Malin niż zębów...

KayaPaula

Ja tam się zastanawiam, czemu tylko 6 ich zgarnął.

mina96

Ja się zastanawiam na przykład nad wyskoczeniem z okna widząc tego człowieka. Jest gorszy niż nowotwór...

KayaPaula

To dlatego wzrasta wciąż liczba samobójstw wśród młodzieży :c. Obejrzą sobie taką komedię z Sandlerem no i masz.

mina96

Nie wiem, czy można to nazwać komediami... Kawałek dywanu śmieszy mnie czasem bardziej - true story ;)

KayaPaula

są różne gusty . to wg. mnie najlepszy aktor . więc się nie zgodzę z wami . ; )

milkalat

De gustibus non disputandum est... - w zasadzie to nudno byłoby, gdybyśmy nie mogli wyrażać swoich zdań. A według mnie jeśli ktoś jest gorzej niż kiepski, to powinno się o tym mówić. Bo moim skromnym zdaniem dobrzy aktorzy to np. Johnny Depp, Brad Pitt, Tim Roth czy Michael Douglas. Potrafią wcielić się w trudne role, różne role, wymagające role, a nie tylko udawać zabawnego w żenujących "komediach" pokroju Jesteśmy Frajerami czy Super Tata... To tyle. Pozdrawiam. Szalom.

milkalat

TO jest dla Ciebie najlepszy aktor? To wolę nie wiedzieć kto jest najgorszy ;). Tak swoją drogą, jak może być najlepszym aktorem jeśli (sądząc po ocenach) widziałaś jedynie "Shreka", "Króla Lwa" itp.?

milkalat

Troll? Widziałeś jak on gra? JEDNA MINA.. JEDEN GŁOS.. nic nie robi w filmach, NIC

KayaPaula

No to mamy podobne poczucie humoru ;). Ostatni raz tak się uśmiałam wiążąc buty.

mina96

załóż sobie z KayaPaula klub antyfanów Sandlera i spisujcie swoje błyskotliwe metafory że jest śmieszny jak kolejka w supermarkecie albo że bardziej uśmialiście wiążąc swoje buty. To dobry pomysł na zabicie czasu, oczywiście w międzyczasie oglądania jego komedii

nillvo

Ale o co Ci chodzi? Zawsze mi się wydawało, że forum jest do wyrażania swojej opinii na temat aktora, czy filmu. My wyrażamy swoją w Wy swoją. Według mnie stara się być zabawny na siłę, ale z marnym skutkiem. Aktorzy zasługujący na 10 w mojej opinii nie mają nominacji za co drugi film do Złotych Malin. Pan Sandler ma nie tylko nominacje, ale także 6 owych nagród. Po prostu oglądając go, czuję się zażenowana. Ale to tylko moje odczucia :)

mina96

No tak Al Pacino dostał złotą malinę, nie zasługuje na 10. Podobnie jak inni aktorzy z TOP którzy też szczycą się tą śmieszną nagrodą.
Naprawdę zadziwiające jest to, że są jeszcze ludzie którzy wierzą w wartość tych nagród
Opinie jak najbardziej można wyrażać, ale patrzenie przez pryzmat malin jest z lekka naiwne :P

nillvo

Ale czy ja mówię, że patrzę tylko przez pryzmat Złotych Malin? Otóż nie. Jedynie to, że jego aktorska jest drewniana a zabawność wymuszona. Sandler jest młody, nie martw się, wiele nominacji i nagród jeszcze przed nim jeśli się nie podszkoli w aktorstwie. Według mnie zasłużył na wiele więcej wyróżnień jego gry aktorskiej. Czy pozytywnych to już nie byłabym taka pewna.

mina96

i w tym momencie skończyłaś wyrażać swoją opinie a przeprowadziłaś próbę ataku :] Jak dojrzejesz do dyskusji to wróć, a póki co swoje zdanie na temat ludzi filmu zachowaj dla siebie, jeśli nie chcesz się wygłupić

nillvo

Przepraszam, gdzie Ty tu masz atak? Atak brzmiałby np. tak "Jeśli podoba Ci się Sandler na tyle by ocenić go na 10 to jesteś..." - tak wygląda atak. Moje wcześniejsze wypowiedzi nie były atakiem nie wymierzonym personalnie w nikogo. No, może z wyjątkiem "talentu" i osoby pana Sandlera. Nie obraziłam żadnego użytkownika ani nie przeprowadziłam próby ataku ;). Internet jest wolny i nie krytykuję Ciebie ani Milkalat, tylko warsztat pana S. Wszystko jasne? Więc zakończmy spam.

mina96

"Sandler jest młody, nie martw się, wiele nominacji i nagród jeszcze przed nim jeśli się nie podszkoli w aktorstwie"
a to jak nazwiesz ? swobodnym wyrażaniem opinii ?
Racja, przestańmy spamować i podbijać ten wątek, który powinien legnąć w archiwum :P

nillvo

Tak, według mnie to jest właśnie wyrażanie opinii. A według Ciebie czym to jest? Szantaż, narzucanie woli czy może coś bardziej demonicznego ??

mina96

cóż za niekonsekwencja.
To diaboliczna prowokacja. Czym mam się nie martwić ? Że ma za mało złotych malin ale jest jeszcze młody i ma szanse na więcej ? Okej uspokoiłaś mnie!

nillvo

Haha może ;d. Ale jest także możliwość że zawiesi aktorstwo, (na co bym nie liczyła) lub wystąpi w jakimś porządnym w filmie, z porządną fabułą i porządnie w nim zagra. Ale dopóki tego nie zobaczę moje zdanie się o nim nie zmienia i nadal mam ochotę skakać przez okno widząc go.

mina96

Ja miałem to szczęście i widziałem już wiele świetnych filmów z nim gdzie zagrał po mistrzowsku.
Co do tego skakania przez okno, przemyśl to - może to nie takie głupie rozwiązanie ;P

nillvo

Świetne filmy? Mógłbyś podać dokładnie tytuł jakiegoś arcydzieła z nim w roli głównej? Bo może ja faktycznie nie rozumiem jego geniuszu i przesłania.. "i w tym momencie skończyłaś wyrażać swoją opinie a przeprowadziłaś próbę ataku :] Jak dojrzejesz do dyskusji to wróć, a póki co swoje zdanie na temat ludzi filmu zachowaj dla siebie, jeśli nie chcesz się wygłupić". Nie wiem, może to skądś zaczerpnąłeś, ale bez zrozumienia chyba ;<

mina96

myślę, że nasza dalsza dyskusja nie ma jednak sensu. Po raz kolejny próbujesz nieudolnie mnie atakować. Dojrzej, powtarzam po raz drugi i ostatni. Więcej na moje odpowiedzi nie licz. A, żeby nie odprawiać Cie z kwitkiem, podrzuce Ci kilka mistrzowskich komedii Sandlera
Click, Happy Gilmore, Just Go With It, Grown Ups, 50 First Dates

Miłych snów i nie zaśpij do szkoły :]

nillvo

I to są te arcydzieła? Oj, to się zawiodłam mocno ;<. To że mam 2 cyferki w nicku nie oznacza że to mój rocznik. Też myślę, że to nie ma sensu biorąc pod uwagę poziom Twoich wypowiedzi. Bo obrażanie mnie w co drugim poście nie uważam za zachowanie dojrzałej osoby, ja jaką się kreujesz. Dobranoc tolerancyjny kolego ;)

mina96

Nie wiem, czy opinia kogoś kto film Quentina Tarantino ocenia na 1, a "Ludzką Stonogę" na 7 czy 8 jest wymierna. Zauważyłam, że drogi nilivo wysokie oceny daje głównie horrorom - czyli filmom tworzonym dla ludzi pozbawionych dobrego smaku. W związku z tym nie dziwi mnie Twoja opinia, nivilio, że Pan Sandler jest świetnym aktorem. Tu problem nie leży w Malinach. Problem, i to ogromny, jest taki, że ten człowiek nie nadaje się do wynoszenia na ołtarze. Jak dla mnie, nie przystoi dać mu nawet miotły, żeby ten ołtarz posprzątał po innych...

KayaPaula

Drogi kolega wypomina mi wiek, a ocenia "Ludzką Stonogę" na 7? Więc już wiemy jacy są zwolennicy pana Sandlera wybredni. Więc czas chyba zamknąć już ten wątek wreszcie ;)

KayaPaula

Nie jestem fanka Sandlera i o ile np. Mr. Deeds jest jednym z najgorszych filmow jakie kiedykolwiek widzialam, to nie sadze zeby jego rola w Just Go With It zaslugiwala na Zlota Maline. To byla calkiem przyjemna komedia, po ktorej nalezy sie spodziewac jedynie tego, ze umili wieczor i wydaje mi sie, ze cel ten zostal jak najbardziej osiagniety.

KayaPaula

Według filmwebu ma 5 złotych malin. Kiedyś się uśmiechnął i nie uwierzysz.... naliczyłem więcej niż 4 zęby. Twa teoria padła.

dawo160496

Cholera. Co ja zrobię?
Szkoda, że przez Twoją trafną uwagę nie wzrosła ambicja Pana Sandlera do grania w dobrych filmach. Upss! Może się nie udać? Kto chciałby brać go do dobrych filmów...

KayaPaula

a ty mniej ilorazu inteligencji niż kropek w temacie :))

KayaPaula

a ja uważam że aktorem komediowym jest niezłym tylko gra w beznadziejnych filmach

nielegalnielegalna

Dokładnie, ja mam pewne obawy, że jego "komedie" oglądam tylko dla jego osoby. Lubię go i może trochę jego głupawe żarty też, mogę obejrzeć bez zbędnego wysiłku kilka razy się zaśmiać (albo śmiać się przez cały film jak w przypadku grown ups - moim zdaniem jeden z najmniejszych niewypałów w jego filmografii). Problem leży w tym, że Sandler gra w filmach, które z reguły nie wymagają zaangażowania mózgu do oglądania ich. Niestety - bo jestem pewna, że stać go na więcej. Jack & Jill bardzo mnie zasmucił, ale dałam mu ocenę dobrą - przyznam się szczerze - bo osoba Sandlera wywołuje uśmiech na mojej twarzy. To, że te filmy najczęściej są wyprodukowane przez niego to już inna sprawa ...

nielegalnielegalna

Przecież on gra jedną twarzą i głosem(czasem się uśmiecha, wtedy jego twarz się porusza)

Azejzel

no niestety nie jest tak genialnym aktorem jak ty mistrzu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones