Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

od razu wiadomo który film omijać. Gdy widzę nazwisko Karolak lub Sandler jest to znak ostrzegawczy że mam do czynienia z filmem dziewiątej kategorii. Tych dwu facetów specjalizuje się w totalnych szmirach.

użytkownik usunięty
MCmagenta

zgadzam się w 100%

MCmagenta

heh racja, jak Sandler to znaczy, że będzie komedia, w której nie zobaczę nic śmiesznego. Może to nie wina tego aktora, ale mógłby zagrać w czymś poważnym i wtedy by można było powiedzieć, że gra dobrze albo źle.
Tak, to go ludzie oceniają przez pryzmat tych słabych filmów.
Jim Carrey to jest dla mnie klasa filmów komediowych :) Świetny jest

kampinosek1990

Ej, Karolak jest spoko. W tym swoim serialu był niezły, w "Testosteronie" jaki taki (choć od reszty odstawał) i w paru innych rolach też. A Sandler zagrał w jednym dobrym filmie, a i to wyłącznie dlatego, że film "zrobił" Nicholson. Po prostu idzie po najmniejszej linii oporu, przyjmuje wszystkie słabizny jak leci i zarabia.

mikiom

Karolak był fajny w "Mamuśkach", później co go zobaczyłem to jak dla mnie żenada. Takie to aktory - Cichopek, Mroczkowie, gwiazdy telenowel i sitcomów.
Osobiście lubię duet Barciś i Żak, w Miodowych Latach byli świetni.
Co do Sandlera, cóż, jakie filmy taki aktor. Szkoda, powinien dostać jakąś rolę dramatyczną, albo w filmie akcji, bo potencjał coś czuję, że ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones