Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

nie cierpie gościa bo ma beznadziejny wyraz twarzy , a najgorsze jest to, ze nie umie grać....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filipedia2

uuuuuuu widze że mamy tu rasiste , będziesz dzielił ludzi na żydów białych czarnych i żółtych to ci powiem że dla mnie jesteś nikim

filipedia2

Nie lubię Sandlera bo jest beznadziejnym aktorem, ale rasistów takich jak ty po prostu nienawidzę. filipedia2 dla mnie jesteś nic nie wartym śmieciem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filipedia2

Naucz się pisać po polsku ku*wiszonie, a tak dla informacji nie muszę być żydem, żeby za nimi obstawać. Wyświadcz wszystkim przysługę i utop się

Rini

po polsku? a zresztą, kto sieje wiatr ten zbiera burze -.-

sabaabes

ty za to jestes piękny i powabny :) No bez przesady , rozumiem ze ktos uwaza ze źle gra czy coś, ale bez obelg :/

balbina_tina

jestem przystojny,zgadłaś, hahaha.....
nie ale na serio...oglądać Sandler'a to katorga dla mnie.
Anemik w sobie i w dodatku.............. no anemik.......... tak jak Cage.
pozdrawiam Panią

sabaabes

schlebiasz sobie:P
No cóż o gustach sie nie dyskutuje, ale ja uwielbiam Sandlera. Bo jego filmy sa lekkie i bez żadnego "dna" czasem właśnie takie są najlepsze

balbina_tina

Chroniczne bujanie w obłokach..... aaaa - dlatego lubisz Sandlera
pozdrawiam

sabaabes

Wiesz, są różne opinie.
Są tacy co go bardzo lubią i są tacy, którzy za nim nie przepadają.
Nie musisz tak na niego najeżdżać, bo są tu tacy (np. ja) co go podziwiają za talent aktorski.

milkalat

był nawet znośny..... BYŁ....,
po oglądnięciu "Just go with it" NA WYMIOTY MI SIE ZBIERA.

sabaabes

założę się, że byłbyś lepszym aktorem, ale ja jednak wolę Sandlera.

pysia266

peeewnie,
Sandler jest już biznesmenem a nie aktorem.
Widze że atukują mnie tu same kobitki, Sandler pewnie się wam podoba jako facet a nie aktor , stąd wasze subjektywne wypociny i oceny typu "10" hahaha

sabaabes

nie jestem typem dziewczyny lęcącej na kogoś sławnego . Obejrzałam 30 filmów z Adamem Sandlerem i spokojnie mogę stwierdzić, że świetnie gra. Potrafi wcielić się w romantycznego gościa (From the wedding singer), albo i nawet całkiem przeciwnie chorego uciekającego przed życiem człowieka (Funny People), lub poprostu pierdołę, pokaraną przez los (Punch-Drunk Love). Każdy ma swój gust co do filmów...

milkalat

po twoich subjektywnych ocenach filmów (" Funny people" oceniasz jako arcydzieło!!!) widzę że jesteś zagorzałą fanką sandlera, więc nasza dyskusja nie ma sensu.

sabaabes

jestem fanką, wręcz go uwielbiam. i tu nie zaprzeczam.

milkalat

good girl :)

kinoman989999

dobrze znaleźć kogoś kto to rozumie, a nie wręcz przeciwnie.. nie szanuje zdania innych tylko najeżdża.

milkalat

heh no tak. Jak raz na forum napisalem ze nie lubie Tarantino to prawie mnie zabili :) niektorzy nie rozumieja ze kazdy ma inny gust

kinoman989999

no dobrze, ale co innego napisać 'nie lubię', a co innego besztać taką osobę. :)

sabaabes

popieram

Kax79

Jeżeli komuś się nie podoba to po co komentuje. Popieram Milkalat :)

paaaulinka1992

Wiesz co to jest dyskusja?!Skąd się ostatnio wziął ten debilny wniosek:Nie podoba się to nie komentuj,nie wyrażaj swojej opinii.Najlepiej to nie myśl,ale miej takie zdanie jak inni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones