Adam Siemion

7,2
421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Siemion

Mały gamoń, z odstającymi uszami, z wiecznie popieprzonymi pomysłami. Dzisiaj już jest dorosły, ale dalej nie wykazuje żadnego talentu. 1/10.

Yokichi

zgadza się, jako dziecko porażka (co normalne u polskich aktorów dziecięcych) a jako dorosły trudno ocenić bo wogóle go nie ma ...

W_B_B__Beaver

gamoniem to chyba sam jesteś, bowiem poprawnie powinno być napisane "w ogóle"

użytkownik usunięty
Yokichi

"Mały gamoń, z odstającymi uszami, z wiecznie popieprzonymi pomysłami". Ciekaw jestem, jak ty wyglądałeś jako dziecko i jak wyglądasz teraz. Zapewne Mister Polonia z Ciebie, Yokichi. A propos popieprzonych pomysłów - mógłbyś sprecyzować, o co Ci biega? O role, jakie zagrał czy o życie prywatne? Bo jeśli o to pierwsze, to nie skomentuję, bo brak mi słów. Poza tym Skąd, gościu, wiesz, że nie wykazuje żadnego talentu, skoro go nie widać? "Jako dziecko porażka (co normalne u polskich aktorów dziecięcych" - za to za granicą są same orły. W_B_B__Beaver jeżeli naprawdę tak sądzisz, to wskaż zagraniczne dziecięce gwiazdy, które mogłyby być wzorem dla Adama. Tylko błagam, nie pisz "Emma Watson" ani "Daniel Radcliffe", bo pęknę ze śmiechu.

gamoń to Cię zrobił przygłupie

Maciej1982

Napisał idiota z avatarem Hitlera,żałosne..

JasonX68

żałosne to jest twoje życie żydowska świnio

Maciej1982

,żydowską świnie to sobie w rodzinie poszukaj ,j.ebany śmieciu w realu już byś szmato seplenił za taki tekst bez jedynek.

JasonX68

bujaj się frajerze pierwszy sie do mnie zesrałeś

Yokichi

w punkt 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones