Adam Woronowicz

8,0
46 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Woronowicz

Moim zdaniem facet genialnie odegrał rolę Mirona Białoszewskiego. Naprawdę, swoim zaangażowaniem zainteresował mnie Powstaniem Warszawskim, a to z założenia było niemożliwe :]
Czy to ktoś widział PZPW?

ewka_tal

Ja widziałam i zgadzam się z opinią. Myślę, że Woronowicz może być nadzieją dla kina. Jest młody zdolny i ambitny. Ale mimo, że niby seriale dają popularności, on nadal po Chopinie ciagle tylko w teatrze, a z chęcią zobaczyłabym go ponownie na duzym ekranie. Facet ma coś do powiedzenia, tylko niech to dobrze wykorzysta.

ewka_tal

Widziałem i w pełni się zgadzam. Siedziałem oczarowany od początku do samego końca. Polecam każdemu.

Nacel

głos, gestykulacja.....głos;)....po prostu oczarowanie gwarantowane.[szkoda, że widziałam tylko fragment.....nadrobię:)]

taKTORAlubiC_E_

czy to byl jakis spektakl teatru telewizji? Jest dostepny w internecie?

maytman

Tak w "Pamiętniku..." popisał się swoim wielkim talentem aktorskim. Mam nadzieję że znów niedługo obejrze go w jakim super filmie. Jest w dodatku taki przystojny a ten głos.... Musi coś zadziałać w naszym polskim kinie ;]


A jak podobała się Wam jego rola w " Golgocie Wrocławskiej".?

Hamlet

Przyznam, że zachwycił mnie "Pamiętnik..." Od pory jego obejrzenia, śledziłam karierę pana Woronowicza i ucieszyłam się, kiedy dowiedziałam się że wcieli się w główną rolę w filmie "Popiełuszko..." Rola Feliksa Rosenbauma, człowieka któremu zamordowano żonę i dziecko, utwierdziła mnie w przekonaniu jakim talentem jest obdarzony. Z tego co mi wiadomo już niedługo będziemy mogli podziwiać pana Adama w filmie "Rewers"


PS Ostatnio miałam przyjemność obejrzenia spektaklu "Loretta" w Warszawskim Teatrze Powszechnym. Świetna komedia, a pan Adam w 'duecie' z panem Łukaszem Simlatem są niezastąpieni. Spektakl gorąco polecam :)

użytkownik usunięty
ewka_tal

Jest ten film na filmewebie?
Jak dla mnie przesadzony i przedobrzony. Sztucznu. Jakby czytał albo recytował

ewka_tal

Boże, pamiętam to do dziś. Wciąż ta struna we mnie drga! (to "zdrowaś Mario łaskiś pełna...") Recenzowałem ostatnio "Braci Karamazow", gdzie gra on rolę ojca i jakkolwiek uważnie śledzę karierę tego aktora, to wciąż tak wysoko jak w Pamiętnikach, no i właśnie w Braciach dawno żaden z aktorów nie był. Genialny warsztat, genialna charyzma.

ewka_tal

Oglądałam na polskim. Nie odrywałam oczu... I uszu ;) Głos.... no, cudowny, gestykulacja też, ale głos zachwyca najbardziej. Całość po prostu niesamowita, Woronowicz odwalił kawał dobrej roboty, brawa dla Niego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones