Adelaide Clemens

6,4
1 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adelaide Clemens
kosty8130

Zgodzę się z przedmówcą - oglądając "Wasted on the Young " myślałam, że to faktycznie Michelle:)

ava300

Przed chwilą przeglądałem obsadę owego "Mad Maxa" i jak tylko zobaczyłem jej zdjęcie to pierwsze co przyszło mi na myśl to właśnie "MICHELLE WILLIAMS !!!!" :D

kosty8130

jak bliźniaczka

CelineMarie

Ja właśnie obejrzałem Trailer Silent Hill 3D i mówię sobie to przecież Michelle Williams ;)

arek_gruszcz

dokladnie ja tak samo myślałem :)

arek_gruszcz

Potwierdzam...

borlus

Ja już powiedziałam do mojego mena, ze to aktorka z jeziora marzeń xD

arek_gruszcz

Miałem tak samo natomiast czy mi sie zdaje czy to trojaczki Carey Mulligan! WOW

kosty8130

A mi bardziej przypomina Carey Mulligan. W ogole myslalam, ze w "Silent Hill.." to ona gra.

Branka

Mi tak samo ;]

kosty8130

Dobrze, że nie tylko ja miałem takie wrażenie ;-)

kosty8130

dokłądnie, jak zobaczyłam zwiastun pomyślałam niemożliwe zeby Michelle grała tutaj...

kosty8130

Również potwierdzam

kosty8130

Byłem tego pewien, ale floop ;P

kosty8130

Dokładnie. Po obejrzeniu trailera "Silent Hill" myślałem, że to Michelle Williams. Wygląda jak ona z lat 95 kiedy grała w "Gatunek".

kosty8130

Właśnie oglądam Silent Hill i normalnie cały czas myślałem że to właśnie ona, ale z ciekawości wchodzę na filmweba.
Patrzę, a tu taki zonk!!! Niesamowite podobieństwo ;)
P.S. Zajebiście ładna ta dziewczyna, choć gra średnio

THE_ONE101

ja też myslalam ze to Michelle Williams ale stwierdzilam ze to nie ona bo troszku mlodsza

kosty8130

one są identyczne na pierwszy rzut oka. Nie wiem po co promować takie sklonowane aktorki. Chyba tańsza wersja Michelle, aby przyciągać widzów, którzy nie doczytają obsady.

kosty8130

"Ej powiedzcie mi, czy nikomu nie przyszło do głowy, oglądając film "Nikt nie przeżył", że ona wygląda KROPKA W KROPKĘ jak wokalistka The Cardigans? Musiałem w połowie filmu zastopować, żeby sprawdzić, bo podobieństwo tak ogromne, że myślałem, że to ona. Dodam również, że przez ułamek sekundy przeszło mi przez myśl, że w tym samym filmie przypomniała mi rolę Kristen Dunst w filmie "Melancholia", ale nie tyle ze względu na fizyczne podobieństwo, co na ekspresję i minę. Nie mniej mi strasznie przypomina Ninę Persson, szczególnie na tym zdjęciu: http://images.rapgenius.com/ec041f37645090bfce48ddeb9380ca03.573x604x1.jpg

kosty8130

zgadzam się, jak siostra

krasula_1

Identyczne, oglądam Silent Hill...Niesamowite podobieństwo:)

kosty8130

Mega podobna. Nie wiem czy to możliwe ale jest chyba jeszcze jedną aktorka podobna do nich obu, Carey Mulligan.

kosty8130

O właśnie! I to bardzo podobna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones