Adelaide Clemens

6,4
1 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adelaide Clemens
Wayland

Chyba żartujesz zagrała super

mitemite

Super? Dawno nie widziałem tak młodego drewna. 3/10.

Wayland

Ona akurat dała radę. Nie żeby jakoś rewelacyjnie, ale dała (radę rzecz jasna:)). Maliny należą się CAŁEJ reszcie.

michal.2907

Dokładnie, sam film dla mnie 5/10 ale za jej rolę(przynajmniej dla mnie - i podobieństwo do oryginału ;)) dałem 7... no dobra jeszcze przez sentyment do serii...

Tenenit

Dobry żart, ona akurat sobie poradziła, zresztą jej rola w filmie była niewielka tak naprawdę

mirakuzo

Przepraszam, pomyłka unieważniam moj post powyżej :P

mirakuzo

Luzik ;) Najmniejszą rolę miała Carrie-Anne Moss niestety. Tam naprawdę nie było czego zagrać...

Tenenit

Dokładnie właśnie o nią mi chodziło,ale pomyliłem tematy wogóle :/

Tenenit

no to na aktorstwie slabo znasz sie :)

black_bastard

Pojęcie względne, ale widzę, że FW stopniowo zmienia się w miejsce masowego trollingu...

Tenenit

trolling, troll masowy trolling, rety ten tekst jest tak powielany, ze juz irytuje. Wy ludzie nie umiecie uzywac innych argumentow niz dziecinne i zenujace odwolywanie sie do terminow zwiazanych z trollami itp. Strasznie to slaba riposta, wysil sie bardziej.

black_bastard

Dokładnie to miałem na myśli. Nie zamierzam się wysilać bo mam w doopie Twoją opinię. Trolluj kogo innego ;)
Koniec rozmowy.

Tenenit

i dalej to samo, umiesz napisac cos bardziej zlozonego i inteligetnego niz ten prymitywny belkot o trollowaniu, czy to moze za duze wymagania. Sproboj cos napisac bez uzycia slow troll itp, naprawde wierze w ciebie.

Tenenit

Piszesz 5, poprawiasz na 7, a dajesz 9. wtf?

Wayland

Zgadzam się w 100 %

Wayland

Ona tam zagrała świetnie !

Wayland

Jak dla mnie zagrała bardzo dobrze szkoda że dla wszystkich film to nie wypał :(

Wayland

Jak dla mnie zagrała świetnie.

Wayland

Tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones