Adelaide Kane

Adelaide Victoria Kane

7,0
3 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adelaide Kane

Wiem, że ocenia się grę aktorską, ale ona jest po prostu zajebista.

Lesandi

Dokładnie. Zresztą ona jest tak śliczna, że patrząc na nią, nie skupiam się nawet na jej aktorstwie i nie potrafię ocenić, czy gra dobrze, czy źle. Cieszy oczy i mi to wystarcza.

zuzanna_90

Dokładnie. Jest przepiękna ! W sumie to nierealnie piękna. Kojarzę sporo atrakcyjnych aktorek, ale zawsze coś jest nie tak lub wiem, że to magia stylizacji/odgrywanej postaci/makijażu. Adelaide jest po prostu nieskazitelna !

Vanillia

Jej buzia jest sliczna wpatrzony jestem w nia jak w obrazek moglbym tak godzinami ahh te usta i oczy ona jest boska perfekcyjna jedynie jej wzrosta troche niska 1.63cm

Ext_3

Przecież to idealny wzrost na dziewczynę. do 165. Ważne żeby miała adekwatne nogi do reszty etc ;p jednak moim zdaniem dziewczyna powinna być kruszynką przy facecie, ale nie karłem

Vanillia

Ja jednak wole 170-77 (dlugie nogi) sam jestem wysoki 192 wiec moze dlatego co nie zmienia faktu ze ona jest idealna ale niestety nieosiagalna dla nas zwyklych smiertelnikow :D

Ext_3

Nieosiągalna, ale mi jako estetce będzie cieszyć oko ;) może charakter okazałaby się niespójny z wizualnością dla takiego faceta ;p

Vanillia

Ale pustaki ;D

rysiu_wieczorek

A tam, od razu pustaki. Nie lubisz cieszyć oka? Nie uwierzę, że nie zwracasz uwagi na atrakcyjne kobiety.

Vanillia

Ja to mam dziwnie, bo ogólnie zgadzam się z Wami, że Adelaide jest piękna i to chodząca perfekcja, podoba mi się sporo aktorów i aktorek, ale w realu wygląd u faceta to ostatnie na co zwracam uwagę, bo prawdziwe życie to coś więcej niż ładna buźka i seksowny tyłek. Większość osób tych pięknych jest nie do życia, oczywiście nie wszystkie, ale nadal... Są paskudne w środku często na dodatek.
Zawsze mnie ciekawi jak to jest w przypadku gwiazd, tych, dla których moje serce szybciej bije. Czy tylko wygląd ewentualnie grę aktorką (którą ta kobieta ma cudowną, przynajmniej w OUAT, polecam jak ktoś szuka dobrego fantasy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones