Agata Kulesza

7,2
70 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

świetna rola w sali samobójców, woogle każda rola Pani Agaty jest super czy komediowa czy dramatyczna, ja ją polubiłam odkąd zaczęła grać w pensjonacie pod różą, gdyby nie pensjonat pod różą to Pani Agata dalej by grała w małych produkcjach a tak się wybiła. Szkoda że tak mało osób pamięta rolę Dusi Pani Agaty w pensjonacie pod różą, poza rolami to ją bardzo lubię za to że umie mówić z zamkniętymi ustami, widziałam ją kiedyś u Kuby Wojewódzkiego i super mówiła z zamkniętymi ustami.

kinomanka_13

Ja też ją pamiętam z pensjonatu pod różą, ale Kulesza ma na swoim koncie więcej lepszych ról.
Mnie bardzo przypomina Sandrę Bullock

apukm

mi trochę też przypomina Sandrę Bullock w tych dłuższych włosach co miała je w pensjonacie pod różą. Szkoda że już nie ma pensjonatu pod różą, świetnie Kulesza, Walach i Trybała zagrały w tym serialu, chciałabym żeby jeszcze raz te aktorki razem zagrały. Jeszcze Kuleszę pamiętam z serialu Synowie, i ze Złotopolskich ją pamiętam grała Dilajlę żonę jakiegoś Świrusa.

kinomanka_13

heheh Dilajla :) kiedyś kiedyś złotopolskich się oglądało, ale jej nie pamiętam...

apukm

no oglądało się kiedyś Złotopolskich. Ja jako dziecko lubiłam Dionizego bawił mnie do łez jak zrzędził na Kleczkowską. Na pulsie od 6:00 rano powtarzają Złotopolskich , a Kulesza podobno wystąpiła w początkowych odcinkach Złotopolskich. Pamiętam Małgorzatę Sochę jak w Złotopolskich występowała co się w Wieśku kochała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones