Agata Kulesza

7,2
70 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

I od zawsze tak było... co za obłuda. Nagle "Ida" to dobry film? Tylko że w wyemancypowanej Warszawie przez pół roku po premierze nie było z kim w pracy pogadać o filmie, bo nikt nie poszedł, za wyjątkiem jednego oszołoma dwa biurka dalej....

ptosiek

Co poradzisz. Ida osiągnęła komercyjny sukces dopiero później. W Polsce nikt nie zwrócił na nią uwagi, bo ile można oglądać filmy o żydach.

ptosiek

Ja kocham Agatke od momentu obejrzenia Rozy :P

haszka97

a ja ją uwielbiam odkąd zaczęła grać w pensjonacie pod różą, w Heli w opałach i cudownie ocalonym. Szkoda że tak mało osób pamięta Kuleszę z pensjonatu pod różą, tylko bardziej Walach i Trybała są bardziej pamiętane.

kinomanka_13

Pensjonat pod różą? A co to takiego?

guaranes

serial emitowany był w latach 2004-2006 na Polsacie, Kulesza grała tam Dusię przyjaciółkę Iwy, grała też tam Walach i Trybała. Szkoda że woogle mało osób pamięta Panią Agatę z tego serialu, bo gdyby nie pensjonat i nie Hela w opałach Pani Agata by się nie wybiła.

ptosiek

Ja jej nie kocham, bo gra w słabych filmach. I nie lubię wyemancypowanej Warszawy. A na dodatek "Ida" to film wtórny artystycznie, rozgrywany jedynie na styku polsko-żydowskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones