Agata Trzebuchowska

7,1
3 045 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Trzebuchowska
a_ndra

Podobno Szumowska zobaczyła ja w kawiarni Relaks i pokazała Pawlikowskiemu :) Nie jest i zamierza być aktorką. Pamiętam świetną rolę Krzysztofa Siwczyka jako Wojaczka w filmie Majewskiego. Też nie był i nie został aktorem, pozostał poetą. Zdarza się :)

a_ndra

tu więcej: http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/agata-trzebuchowska-aktorka-znalezio na-w-kawiarni,1949499,38

fou

Niezła historia. Trzebuchowska niesamowicie pasuje do tej roli i cały seans się zastanawiałam "kto to kurcze jest?". Do tego strasznie ładna dziewczyna :) Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze w jakimś filmie ją zobaczymy!

elizkas

"strasznie ładna" to mocne słowa w jej przypadku, a naszym społeczeństwie mocno nadużywane.

Carmelo

No chyba nie. W naszym społeczeństwie właśnie naturalne, ładne, o skromnej urodzie dziewczyny takie jak Agata są określanie jako brzydkie/przeciętne. Przykre trochę, ale cóż...

BlackRose58

na pewno nie jest brzydka. czy przeciętna? przeciętność jest trudno definiowalna. jednak bym jej urody nie wychwalał pod niebiosa, zbyt śmieszy mnie ta pupcia na jej podbródku (taką samą ma Mucha).

Trzebuchowska nie powinna mieć kompleksów z powodu swojej urody...

a_ndra

Była gościem w programie Tygodnik kulturalny na TVP Kultura i opowiadała o tym, skąd się wzięła :)
Można w necie zobaczyć.

TheNaturat_2

Poznałem ją podczas kręcenia jednej ze scen filmu. Bardzo sympatyczna ;)

a_ndra

Tu jest z nią wywiad: http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/agata-trzebuchowska-filmowa-ida-nie-wiaze-prz yszlosci-z-aktorstwem,482209.html
Może i sympatyczna, ale trochę dziwna. Studiuje na MISH-u, oni wszyscy tam są dziwni, choć inteligentni. Gadają o artyzmie, dziwnie się ubierają i strasznie próbują być oryginalni. ;) Ona też, teatr eksperymentalny, komercja jest be. No i z rodziny też raczej nie jest biednej, skoro chce spędzać gap year w Ameryce Południowej (za Idę ani eksperymentalne sztuki raczej tyle nie dostała). No i lubi hipsterskie knajpy (nie żebym ja ich nie lubiła :P).

Zapiekanka

Komentarz z cyklu ból dupy.

Zapiekanka

tak też zauważyłam, że niby na początku wywiadu mówi, że "Ida" nie zmieniła jej życia itp tid... A pod koniec nagle mówi, że chce się zająć reżyserią, wcześniej miała to być teatralna, teraz nagle filmowa (ta zmiana na pewno nie ma nic wspólnego z "Idą" -.-) Na dodatek interesuje ją "tematyka społeczna i eksperymentalna forma" ...... coś mi się tu kupy nie trzyma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones