Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Bardzo lubię p. Agnieszkę. Teraz oglądam ją w Prawie Agaty i wpadłam w ciąg na iPli z Falą Zbrodni. W obu rolach jest dla mnie wiarygodna. A to jest najważniejsze u aktora. W sumie jak jej zabrakło w FZ to mi się nie chciało dalej oglądać. Mogę jednak zrozumieć ,że niektórzy za nią nie przepadają. Jest bardzo charakterystyczna. Mam na myśli urodę, głos, sposób grania. Takie osoby zazwyczaj budzą skrajne emocje. Natura jest dla niej bardzo łaskawa. Nie widać tej 40. Nawet jak coś majstrowała to tego nie widać. No i figurę ma do pozazdroszczenia. Życzę dalszych sukcesów.

agaz_82

ostatnio jest lektorką w reklamie polopiryna jak mówi o Pawle i Gawle co w jednym stali domu.

agaz_82

Popieram!

Credenss

nie widziałam Fali zbrodni, ale jest dobrą aktorką co udowodniła to w Niani czy w na dobre i na złe, odkąd przestała grać w na dobre i na złe zaczęłam jej nie lubić. Ale w dubbingu jest niezła, i w jako lektorka. Ostatnio była lektorką leku polopiryna co mówi o Pawle i Gawle.

kinomanka_13

Ma charyzmę i jest taka pełna energii

agaz_82

Nie oglądam Prawa Agaty, ale pamiętam jak parę lat temu grała mniej więcej jednocześnie w "Na dobre i na złe" w "Falki zbrodni" oraz w "Niani". Trzy zupełnie inne role, w każdej była inna, genialna :). Nie wiem czy lepsza była rola Czarnej w Fali zbrodni, czy Frani w Niani, bo zagrane perfekcyjnie :).

agaz_82

Tez uwazam ze wyroznia sie charakterem i wygladem. Powiem tak, moze piekna nie jest, ale za to ma fajna figure(akurat moj typ - nie jest szczupla + ma obfite piersi), co czyni z niej sexi babkę. Niektorzy powiedza że jest brzydka ale to rzecz gustu.Generalnie na jej miejscu bym sie nie przejmowal i na pewno nie narzeka na brak zainteresowania ze strony meżczyzn. Aktorka też jest fajną,widze że ma powodzenia w serialach, w filmach zagrała niewielu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones