Agnieszka Kawiorska

6,8
2 925 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Kawiorska

jechałem z nią niedawno w pociągu do Krakwoa dopiero póżniej to zauważyłem, że to ona ta śliczna kobietka spytała cyz moge jej pomóc w otwarciu okna i takie tam... ciekawe tylko skąd pochodzi Agnieszka

kaczir_2

Jest z Sandomierza :)

kaczir_2

a potem się obudziłem ....

Lucek_3

"A potem się obudziłem" czyli sądzisz że ten kto założył ten temat miał taki sen. A czy Agnieszka to że Agnieszka jest aktorką znaczy że nie mogła jechać z nim w pociągu ;/ przecież to normalna dziewczyna i chyba nie musi podróżować samolotem ;/

Sidewinder

masz racje no oczywiscie ze tak tymbardziej ze na trasie warszawa krakow jezdzi duzo znanych osob

blobloblo

Tak.

Sidewinder

nie przesadzajcie.Lala zrobiona z makijazem jak wszystkie.Z makijazem0super laska.Ale osobisice widzialem jak wyglada przed rozpoczeciem kariery,poprostu tragedia,nie poznlibyscie.nie wiem,czy po operacjach plastycznych jest teraz.albo bardzo dobry make up.gratuluje:)

zbigniewno

W życiu prywatnym jest bardzo ładną dziewczyną.

kaczir_2

Agnieszka pochodzi z Sandomierza.Nawet chodziła do tej samej szkoły co ja.
Do II Liceum Ogólnokształcącego im.Tadeusza Kościuszki.

Z tego co wiem to jest bardzo skromną,sympatyczną i życzliwą dziewczyną.

Agnieszka0709

Bzdura, Agnieszka chodziła do I LO im. Aleksandra Patkowskiego (Collegium Gostomianum), bo akurat ze mną chodziła do szkoły.

dnawrot

co wy palicie???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????? ??????

Xsaav

a Tobie o co chodzi??????????????????????????????

Agnieszka0709

Wiem, że post sprzed 3 lat ale, jak napisał @dnawrot, to bzdura co napisałaś. Oto dowód http://lo1.sandomierz.pl/cg/?id=abs2001 klasa IV D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones