Agnieszka Nagórzycka

7,3
74 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Nagórzycka

jak patrzałem na nią w filmie "JESTEM" miałem odruchy wymiotne

admin_5

WSPANIAŁA AKTORKA!!! Bardzo dobrze rokująca, niesamowicie zagrała. Już jest jedną z najlepszych polskich Aktorek. Tak trzymać!!!

musli11

Czy czasem nie przesadzacie ze słowem "aktorka"? To przecież zwykła dziewczynka wzięta z ulicy... Jak ona może być dobrą aktorką, a grałą w zaledwie jednym filmie...

admin_5

Ty, Admin_5 vel "Żygi" jesteś dla mnie mistrzem: w jednym zdaniu pokazać się jako prymityw i nieuk. Mało kto tak potrafi...

zzzip

Prymityw jak prymityw, nieuk jak nieuk. Po prostu zakompleksiony małolat, który nawet wulgaryzmu nie umie napisac poprawnie. Ale czego wymagac, jeśli dziecko pisze o dziecku... Wyrośnie nam na zazdrosnego Heńka z klatki obok.

madzkaaa

zal mi was obrazacie ja niektorzy chociaz ja nie znacie;] ja ja znam, jestem z nia i powiem wam ze jest zajebista dziewczyna, madra, mila, sympatyczna dla tych co sa dla niej mili. musli11 masz moze link do tego filmu zeby sciagnac?? chetnie bym zobaczyl ja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones