Agnieszka Pawełkiewicz

7,0
1 173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Pawełkiewicz

Kopulować z jakimś staruchem do tego w tak ohydny sposób Przecież to coś obrzydliwego Jak po
takim zdarzeniu można spojrzeć w lustro tego nie zrozumiem nigdy

ryan45

Mało w życiu widziałeś.Pawełkiewicz jest dorosła i może grać jak chce i z kim chce.A czy Jej rodzina "spaliła się ze wstydu",to bez znaczenia.
Ja nie widziałem w scenach erotycznych nic obrzydliwego.A Lubos nie jest staruchem.Spokojna głowa, nie wątpię że Pawełkiewicz może się przeglądać w lustrze bez zażenowania.Nic złego nie zrobiła.

ryan45

Dlaczego ją oceniasz? To aktorka. A seks to składowa życia. Film "Zabić bobra" jest o życiu. Ponadto ona nie kopulowała, tylko grała, że kopuluje.

monikamazgola

Ok - post pisałem na gorąco zniesmaczony tymi scenami To jest jej sprawa- nie moje życie Jednak wszystko ma swoje granice i będąc na miejscu jej ojca w takiej sytuacji czułbym jedynie wielki wstyd

ryan45

W 100% się zgadzam. Ja po tym filmie już nigdy nie będę patrzyła na nią jak wcześniej. Szkoda

ryan45

A ja na miejscu jej ojca był bym dumny że mam taką zdolną córkę.

ryan45

Staruchem ?

No fakt, facet około 40-ki to już nad grobem stoi :D

andre_

Fakt że facet około 40-tki kopuluje z dziewczyną która mogłaby być w wieku jego córki ociera się o pedofilię ale spoko W dzisiejszym świecie nic mnie już nie zdziwi

ryan45

W jakim "dzisiejszym świecie", tak było zawsze. Różnie się w życiu układa. Naprawdę nie rozumiem twojego zbulwersowania.

andre_

OK - twoja sprawa ze nie rozumiesz Jednak ja swoją córkę postaram się wychować aby to wzbudzało jej zbulwersowanie

ryan45

To w końcu chodzi o twoje zbulwersowanie, czy twojej córki ? ;)
A jeśli zakocha się np. w czterdziestolatku to co, wyrzucisz ją z domu i przeklniesz na wieki ?
A co zrobisz gdy tobie kiedy będziesz w średnim wieku, zawróci w głowie jakaś młódka ?

Powiadam ci, życie różnie się układa, i gdy do głosu dojdzie miłość to i najsurowsze wychowanie nic nie pomoże.

ryan45

I lepiej sprawdź sobie w słowniku słowo pedofilia. W filmie "Zabić bobra" Pawełkiewicz była pełnoletnia.

ryan45

Może tego nie wiesz, ale ludzie właśnie w taki sposób TO robią.

dziadol_fw

Może tego nie wiesz ale sposób w jaki oni TO robili niektórzy określają mianem masturbacji ale by to zrozumieć trzeba spróbować trudnej sztuki zgłębiania seksu tantrycznego

ryan45

Przestań mówić o sprawach, o których niewiele wiesz trollu.

ryan45

Kusy to zawału dostał.

ryan45

Normalna scena seksu, co ty 12 lat masz?

raiden19

Seks to seks a to mi raczej przypominało kopulację - rzecz gustu jak widać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones