Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Uważam, że Agnieszka Włodarczyk jest świetną aktorką i tak samo świetnie śpiewa. Nie rozumiem jak można mówić, że nie umie śpiewać. Ma niepowtarzalny głos i wyjątkowy talent. Bardzo dobrze, że to ona wygrała Jak oni Śpiewają, a nie Natasza!

senenmut

Agnieszka nagrała ostatnio nową piosenkę - "To on". Różni się od jej poprzednich piosenek, jest bardzo dynamiczna. To naprawdę fantastyczny kawałek, świetny przebój na lato. Zachęcam do posłuchania:
http://www.youtube.com/watch?v=lsBmeaCUmmQ

senenmut

Hmmm.... obejrz cokolwiek z Moniką Dryl albo jej posluchaj - wtedy się może przekonasz że jest to mierna aktorka i jeszcze gorsza piosenkarka... tak wysoka średnia na filmwebie swiadczy tylko o tym że Polacy a przynajmniej duża część Polaków uległa bezkrytycznemu jej uwielbieniu... Ciekaw jestem za co :/ ŻAL


Pozdro

michlo

chodzi mi oczywiście o brak krytycyzmu wobec Agnieszki Włodarczyk... :)

michlo

Mimo wszystko, ja zdecydowanie wolę głos Agnieszki, niż Moniki. Włodarczyk świetnie śpiewa. Skoro większość Polaków woli Agnieszkę od Nataszy to chyba to o czymś świadczy... I nie jest to jakieś niuzasadnione uwielbienie. Po prostu ludzie wolą słuchać Agnieszki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones