Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

po prostu
* 2/2 świetnie gra :)
* 2/2 w filmach duzo grała
* 1/1 lubię ją :P
* 5/5 jest po prostu git umie tanczyc spiewac grac w filmach zasłuzoną daje po prostu 10 :)

niewiem_2

Dużo grała....
ale w jakis filmach...
żenada

chyba nikt nie wie ze agnieszka miala wiecej piosenek ktore trafily do mediow. jedna z robertem janowskim, druga to ta z filmu, trzecia ma tytuł 'wyliczanka'
a z tego co mi sie zdaje natasza ma jedną swoją "I like it loud" reszta jest własnością teatru Buffo.
............................

niewiem_2

O Agnieszce słyszałam już wcześniej i nie rozumieim tego całego szumu wokół jej śpiewania. Marna z niej aktorka. W 13 Posterunku grała 16-letnią siostrę Czarka. Jedyne co robiła, to kręęciła tyłkiem. Za każdym razem ta sama mina, te same słowa. Może i tego wymagała rola, ale aktor powinien być kreatywny. Wiecie, że większość tekstów ze "Shreka" to nie tylko zasługa świetnych tłumaczy, ale i aktorów? Np. pan Jerzy Stuhr czy Zbigniew Zamachowski, podobno w studiu co chwilę dawali cos od siebie, dzięki czemu film jest taki... naturalny, bez tej sztuczności. Niestety, Agnieszka nie potrafiła tego zrobić. O innych jej rolach nie słyszałam.

niewiem_2

chyba żartujesz. grała praktycznie w samych serialach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones