Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Strasznie mi sie nie podoba ani jako aktorka ani jako kobieta, jest faktycznie zgrabna bardzo, ale brzydka jak noc pażdziernikowa. Roli też żadnej nie miała oszałamiającej. generalnie sprawia wrażenie osoby pustej i zadufanej w sobie.

Taja

hmm...może ci się nie podobać jako aktorka i kobieta, ale bynajmniej nie jest pusta ani zadufana w sobie...akurat o tym mogę cię zapewnić...
pozdrowienia :)

Noi

Napisałam że sprawia wrażenie, a czy jest to nie mam pojęcia, więc wierze ci na słowo

Taja

Czemu kobiety zawsze najbardziej krytykują aktorki, zwłaszcza te przez ogół uważane za ładne? Zazdrość?

Xonto

Przez ogół Media itd uważana za piękną jest Dorota Chotecka! i jakoś niewiele osób się z tym zgadza. Po drugie ja naprawdę nie mam czego zazdrościć Pani Włodarczyk, bo z urody wolę siebie. A po za tym argument "zazdrość" jest oklepany, tak nudny i patetyczny że już czytać go nie moge bo jedyną ripostą w takich przypadkach jest "zazdrościsz"! Czy nasze społeczeństwo jest tak jednostajne i ograniczone, że myśli tylko pod jednym kontem? Jak mi się nie podoba Bogusław Lina mimo że uważany powszechnie za wzór męstwa to też mu zazdroszcze? Bo ja wcale nie uważam go za męskiego? Nie podoba mi się też Paweł Małaszyński przez ogół uznany przystojnego to co? zazdrość mnie zżera znowu?
P.S i nigdy nie zazdrościłam kobietom urody.

Taja

...bo z urody wolę siebie (pusty śmiech na sali)

A my wolimy Włodarczyk. Nie wiem po kiego założyłas taki temat. Nic nie wnosi na to forum. Faktycznie to nie zazdrość. To złośliwość!

MADLEN

O ile mi wiadomo forum publicze istnieje po to, by warażać swoje zdanie na dany temat, zarówno pozytywne, jak i negatywne...
A że NESTA jest ograniczona i nie potrafi tego pojąć to już inna kwestia...

Thief

Owszem jest po to, aby wyrażać swoja opinię. Negatywne posty zajmują u mnie z jakieś 40% ogółu.

Ale trzeba to robić sensownie, a nie pisać 'trzy po trzy'! Np. 'Jest brzydka jak noc pażdziernikowa'. Jesli już to listopadowa. A kogo obchodzi to, że jakaś zadufana w sobie panienka (która woli własną urode - żenuła) rzuci hasłem - Włodarczyk jest brzydka. I? To ma być opinia czy prowokacja? A FilmWeb słuzy do oceniania aktorów czy modeli?

Faktycznie po jedym poście można stwierdzić czy ktos jest ograniczony czy nie. Mądry czy głupi... Well, congratulations dla kolejnej 'psycholożki' :D

MADLEN

Łoj chłopino, chłopino!
Twoje utyskiwonia są jok utyskiwonio chłopo z mołym sisiorkiem!
Hej........!

Thief

Owszem jest po to, aby wyrażać swoja opinię. Negatywne posty zajmują u mnie z jakieś 40% ogółu.

Ale trzeba to robić sensownie, a nie pisać 'trzy po trzy'! Np. 'Jest brzydka jak noc pażdziernikowa'. Jesli już to listopadowa. A kogo obchodzi to, że jakaś zadufana w sobie panienka (która woli własną urode - żenuła) rzuci hasłem - Włodarczyk jest brzydka. I? To ma być opinia czy prowokacja? A FilmWeb słuzy do oceniania aktorów czy modeli?

Faktycznie po jedym poście można stwierdzić czy ktos jest ograniczony czy nie. Mądry czy głupi... Well, congratulations dla kolejnej 'psycholożki' :D

MADLEN

Najwidoczniej jesteś ograniczona, skoro nie rozróżniasz znaczków płci...

Thief

Masz chyba jakieś traumatyczne wspomnienia dotyczace własnego ograniczenia...
Skoro dla ciebie brak spostrzegawczości równa sie ograniczeniu? ;P

PS. Dla mnie istotą tej dyskusji nie jest -wybacz- twoja płeć.

MADLEN

Abstrahując od tematu płci: nie rozumiem, dlaczego uważasz, że dziewczyna jest zadufana w sobie. Bo woli własną urodę niż Panny Włodarczyk? Bo twierdzi, że jest brzydka? Ma do tego prawo. Forum filmowe jest również od tego, by oceniać czyjąś powierzchowność. A to, że nie podaje żadnych argumentów? Trudno. Być może była to prowokacja, a Ty dałas sie sprowokować...
Rozumiem, że jesteś fanka talentu Agnieszki W.?

Thief

Dla mnie argument, który podała (a zabrzmiał tak jakby napisała Włodarczyk jest brzydka w porównaniu ze mną) jest prześmieszny. I właśnie w tym tkwi sęk. Za dużo na FilmWebie prowokatorów, tematów które nic nie wnoszą, a ich jedynym celem jest zbijanie komentarzy i drażnienie innych. Ta sama koleżanka napisała, że Jennifer Aniston to maszkara. Dobra - nie podoba ci się to napisz to. Ale (jesli już nie masz argumentów) kulturalnie, nie obrażając przy tym ludzi, którzy mogą mieć inne zdanie.
Trochę to dziwne, że akurat pisze na temat kobiet to raz, w dodatku uważanych za ładne to dwa. Jest różnica pomiędzy 'jej uroda pozostawia wątpliwości', a 'jest brzydka jak noc październikowa'. Troche ogłady. Bo zaraz FW zaleje fala 'bluzagaczy'.

Nie jestem fanką Włodarczyk, ale nienawidzę tego typu wypowiedzi. Po cholerę to? Igoracja takich osób i takich teamatów skończy się tym, że niebawem na każdej stronie poczytasz sobie jaka to z niej (lub niego) kur..., jaki ma szpetną facjatę, krzywe nogi itd.

MADLEN

Nie napisałam że jest maszkarą tylko Maszkaronem, sprawdz w słowniku co to oznacza i co to w ogóle jest, a póżniej napisz bo maszkara i maszkaron to dwa różne słowa i określenia.
Czy jak ktoś lubi siebie i sie sobie podoba to oznacza że jest zadufany w sobie? A ty się sobie nie podobasz? Jest kilka aktorek które mi sie podobaja a niektóre nie, nie podoba mi sie Włodarczyk, Chotecka, Aniston. Natomiast jest wiele pięknych aktorek o których również pisze na forum.

Taja

Zesztą ty też nie próżnujesz w krytyce! Jesteś lepsza ode mnie!
Nicole Kidman- określiłaś jako najwiekszą porażką kina
Cichopek- cipą
Paschalską-cipą
Jennifer Lopez jest z pastwiska
objechałaś również Anie Przybylską, Bujakiewicz, Kristen Dunst nie wiem kogo tam jeszcze, ale przebiłaś mnie 100%.

Taja

Nie ważne czy maszkarą czy maszkaronem. Wychodzi na to samo. Przepraszam, że nie uczę się twych zacnych wypowiedzi na pamięć ;P Widzę, że coś ci siadło, więc przeszperałaś wszystkie wpisy, ale nie zauważyłaś jednego - ja nie czepiałam się ich urody, ale przede wszystkim AKTORSTWA. Poza tym rzucam argumentacją. Np. nie napisałam, że Przybylska jest brzydka jak noc październikowa (lol2), ale o tym że jej zachowanie w pewnym programie było żałosne. A to, że przeczytałaś temat topicu tylko i wyłącznie to widać z kilometra.


Poza tym jeśli chcesz to czepiaj się mnie tam gdzie są moje wpisy - tutaj ty dałaś niezły popis złośliwości. Tak lubię siebie, akceptuję w pełni, ale to nie powód, żeby napisać, że ktos jest brzydki, bo ja oceniam się wyżej. Pffffff...

MADLEN

PS. A najzbawniejsze jest to, że zawsze jakimś trafem twoje tematy to linijka tekstu i to najczęście o tym czy czyjaś uroda ci sie podoba czy nie.
Nie rób wykładów o Nicole Kidman, bo ona tez ci się NIE PODOBA. I ja sprawdziłam, że oprócz Choteckiej, Aniston, Włodarczyk jest jeszcze Alba, Holmes i Spears. Ojojoj. Alez to ważna kwestia czy ktoś ci się PODOBA czy nie. Taka ważna, że naprawdę warto ja na forum poruszać :D

MADLEN

Faktycznie nie ważna, więc dlaczego ty poruszasz? Wychodzi na to że ty możesz a ja nie. Sama piszesz że ktoś ci sie podoba albo nie podoba, a czepiasz się mnie że ja pisze. Zresztą dyskusja jest bez sensu bo zarzucasz mi coś co sama robisz i najlepsze jest to że sama tego nie widzisz.

Taja

Ja nie piszę posta 'nie podoba mi się ona/on'. Jesli już wtrącam kwestię urody to jako dodatek na temat dyskusji odnośni aktorstwa.

Nawet jesli czy to dyskredytuje mnie do oddania wyrazu mojej niechęci do tego typu tematów? Może zmądrzałam i zroumiałam, że pewnych rzeczy robić nie należy, bo nie leżą one w granicach dobrego smaku.
Zmąrzałam no tak i tobie tego zyczę w przyszłości... Żegam

MADLEN

w pelni zgadzam sie z przedmowczynia... chociaz patrzac na zdjecie "przepieknej autorki" nie dziwie sie ze chce sobie ulzyc krytukujac urode innych zdolnych a przy tym ladnych aktorek...
dziewczynko zastanow sie-to ze ciebie nie obdarowano uroda nie znaczy ze mozesz komentowac innych do ktorych tobie daleko.

MADLEN

Jeśli to somo dziewucha jist na zdjinciu co pisze to faktycnie ładniejso od tej całej Włodarcykowej

Taja

W pełni zgadzam się z tą opinią.
Przyznam, że za czasów 13 posterunku wydawała mi się 'całkiem całkiem' ale jak teraz na nią patrzę i te jej maniery (wystarczy popatrzeć na 'Plebanię') to jedyne, na co mam ochotę, to wziąść kawał dechy i dać nią jej w twarz. Rozkapryszona gwiazdeczka. Nie pasuje mi,tak, jak i przedmówcy(czyni). Nie pasuje mi ani jako kobieta (wygląda, jakby miała trzydzieche lub więcej lekką ręką, choć jeszcze jej do niej brakuje - tak samo jest zresztą z talentem - dAAAleko jej do słowa talent). Poza tym - w czym ona takim dobrym zagrała, by się nią zachwycać ? W paru serialach i kilku filmach, które do arcydzieł niestety się nie zaliczają ?
Dla mnie ocena - 0 [ZERO] lub minus jeden !!!

cOOba

co za idiotyczna dyskusja...ale tak to jest jak robia to kobiety ;p

Orest_Lenczyk

brzydka? ladna? gusta o tym sie nie dyskutuje
dobra aktorka czy zla- no tu juz mozna pogadac dla mnie przecietna nie najgorsza ale tez i nie wybitna
pusta? hmm...moze nie tyle co pusta a beszczelna
dobra mina do zlej gry - to podstawa: w filmie jak i w zyciu
recepta na sukces - zloty srodek
powinnismy brac z niej przyklad
moze wyklada gdzies? ktos cos slyszal?
WIEM! u Slesickiego zapewne...

Taja

Dokładnie... od kiedy wygrała Jak Oni Śpiewają wydaje jej się że potrafi śpiewac i jest świetną aktorką a tak nie jest ;/

onlyonesmile

Bo Ona potrafi spiewac. Ale nie wydaje mi sie zeby udalo jej sie zrobic kariere:)
A aktorka jest swietna:) Nie ma osoby ktora wszyscy by kochali i wielbili:) Ale ludziom sie podoba jako piosenkarka i jako aktorka i ja naleze do tych ludzi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones