Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

W każdej roli jest zmanierowana, niemiła, sztywna i nienaturalna (tak jak jej wygląd). Jest fatalna, nie lubię żadnej postaci granej przez nią, nawet jeśli ma być pozytywna to ona to psuje! Jeszcze troszkę botuliny i jej rozstępy na twarzy wyjdą....

morethanangel87

zgadzam się, poziom aktorski na poziomie pierwszego filmu, nic się nie kształci, jest strasznie sztywna, ma jedna minikę twarzy, dno aktorskie...

morethanangel87

Dokładnie. Chociaż nie... ja mam w pamięci jej jedną minkę, tzw. "sucze spojrzenie". Ale zaraz... nie, ona taką twarz.

Na poważnie - tak, to beznadziejna i pusta aktorka, tylko piersi pokazuje, a talentu jej brak. Ciekawi mnie, jak ona sobie załatwia miejsce w tych produkcjach.

morethanangel87

"Włoda jak kłoda", hehe :) chociaż w łóżku pewnie kłodą nie jest, skoro prawie cały czas jest "w blasku fleszy" ;) Ja jeszcze dodam "Włodara - Solara", puszczalski plastik! Na dodatek bez wstydu zabrała kobiecie faceta i ojca ich dzieci, sucz!

blue_bird86

hahaha :D "Włodara - Solara" też fajnie :)
Wiesz, ja tam nie osądzam tylko jej, bo Mikołaj też się nie popisał i pokazał jaka z niego miękka pałka... dla mnie nie jest mężczyzną ten, który zostawia kobietę ze świeżo urodzonymi dziećmi dla jakiejś Solary, potem leci i upokarza matkę swych dzieci dając wywiad, gdzie rozanielony opowiada że nigdy wcześniej tak nie kochał... ehh....

morethanangel87

masz rację.

morethanangel87

Ma też taką nie aktorską cechę ,że grając mam wrażenie,że ma widza w nosie.Sprawia wrażenie osoby zestresowanej,niemiłej bardzo wyniosłej.No i kunszt aktorski na poziomie Sary.Ta pani miała szanse zagrania Sary jako nastolatka i nie wiem dlaczego zdecydowała się zostać aktorą nie mając ku temu predyspozycji?Jako urzędniczka w Zusie czy Urzędzie skarbowym mogłaby się lepiej realizować epatując tą swoją wyniosłością.

thanau

Bardzo trafne podsumowanie.

morethanangel87

Ma też taką nie aktorską cechę ,że grając mam wrażenie,że ma widza w nosie.Sprawia wrażenie osoby zestresowanej,niemiłej bardzo wyniosłej.No i kunszt aktorski na poziomie Sary.Ta pani miała szanse zagrania Sary jako nastolatka i nie wiem dlaczego zdecydowała się zostać aktorą nie mając ku temu predyspozycji?Jako urzędniczka w Zusie czy Urzędzie skarbowym mogłaby się lepiej realizować epatując tą swoją wyniosłością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones