Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Bardzo sie cieszę, że wygrałai że nagra płytę ! Zasłużyła na to w 100% !!! Pięknie śpiewa, wspaniale wygląda.Życzę jej wszystkiego dobrego.Natasza też świetnie wypadła, ale to jednak Aga była lepsza.

Martin_Eden

ja też się bardzo cieszę,że to ona wygrała! ale zauważcie,że jak zwykle drugie miejsce- Nataszę pominięto. Nawet nie dostała kwiatów! Myślę, że jej też powinni wręczyć jakąs nagrodę ,np . brązowy mikrofon:P Co Wy o tym myślicie?!

Careyomaniak

Faktycznie, mogli dać Nataszy jakiś bukiet i również poświećić jej trochę uwagi, bo w końcu zaszła bardzo daleko.Właściwie tylko Agnieszka poprosiła o brawa dla niej.Wyszło to trochę nieelegancko.

Martin_Eden

no... po wymowieniu wynikow Natasza jakby poszla na bok... tylko Agnieszka jeszcze o niej pamietala... ciesze sie ze wygrala gdyz ciagle bylem za nia:]

ps. zauwazyliscie ze na samym koncu gdy wszyscy zawodnicy juz podchodzili na scene (gdy Agnieszka spiewala ostatnia piosenke juz jako zwyciezczyni) to nie bylo tam Nataszy?...

Martin_Eden

Wedlug mnie Nataszy sie nic nie nalezalo poniewaz zachowywala sie jak samolub nawet w finale na poczatku sie wysciskala z Agnieszka a pozniej jak wszyscy uczestnicy wyszli na scene do Agnieszki to jej juz nie bylo...lekko sie zdziwila ze przegrala...Byla od poczatku za Aga i ciesze sie ze wygrala bo na to zasluzyla...

Agusia

tak aga była dużo lepsza. małe tęsknoty to wedlug mnie bylo najlespze wykonanie calego programu. moze te ostatnie jej piosenki nie byly najlepsze ale przypomnijcie sobie co mi panie dasz, odkryjemy milosc, ja kocham zycie ( nie znam tytółu) czy mam tak samo jak ty. agnieszka jest niesamowita

Agusia

Nataszy też przecież mogło być przykro.Na pewno będąc tak blisko chciała wygrać.Każdy by chciał.Była godną rywalką.Na pewno też jaks firma zaproponuje jej nagranie płyty.

Agusia

było widaĆ,ŻE Natasza jest troche zdziwiona...ale rozumiem ją-nikt nie chce zająć II miejsca.Doszła daleko i to też powinni dostrzec,mi tego zabrakło.

Agusia

Agusia - gdyby natasza była samolubem nie pogratulowała by agnieszce wygranej od razu jak sie dowiedziała, a zrobiła to. Według mnie Natasza zrobi lepszą karierę niż Agnieszka bo to tak jak w idolu. Szymon Wydra zrobił lepszą karierę niż Alicja Janosz.

Martin_Eden

Beztalecie w grze aktorskiej , tańcu i przedewszystkim śpiewaniu.

Martin_Eden

No teoretycznie rozumiem ze moglo byc jej przykro ale jej zachowanie jest straszne jeszcze w zednym programie nie widzialam zeby ktoras osoba sie tak zachowala jak wszyscy wychodza to wszyscy to rownie dobrze Moskaw mogl walnac focha i nie wyjsc bo on 3 miejsce zajal...nie rozumiem tego zachowania...fakt ze glos ma calkiem niezly i byla godna rywalka...

Martin_Eden

Aga była zdecydowanie najlepsza i prawdziwa w swoim śpiewaniu, od początku jej kibicowałam i cieszę się, że wygrała.

A Natasza po prostu robiła show, a ten jej ostatni występ to był wręcz żenujący - myślała, że jak się rozbierze i wykona erotyczne tańce to wygra :/ A jej zachowanie na koniec... Rozumiem, że była rozczarowana i zawiedziona, ale przegrywać też trzeba umieć. Natasza jest zarozumiała i zapatrzona w siebie, więc przegrana z Agnieszką to dla niej ciężki orzech do zgryzienia. Jednak jej zachowanie wykazało jej całkowity brak klasy.

Agnieszka ma diamentowy głos, choć moim zdaniem jeszcze nie do końca oszlifowany, ale ta wygrana uczyni z niej muzyczną gwiazdę. Aga, trzymam za ciebie kciuki w twojej dalszej karierze!

Ana_Vanessa

trzeba wspomniec tutaj ze Aga musi pocwiczyc spiewanie w ruchu (tancach)... bo wtedy gubi ona te dzwieki co ma je zaspiewac:]... a gdy stoi i spiewa jest calkiem inaczej... jest baardzo dobrze...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Luise

a jej nie lubie wolalam zeby wygrala natasza moze i agnieszka potrafi spiewac ale na scenie jest nijaka i mysle ze jej plyta rowniez bedzie nijaka i okaze sie wielka klapa... natasza ma to cos w sobie ze gdy spiewa na scenie to chce sie na nia patrzec a gdy spiewala agieszka to odruchowo przelaczalam na inny kanal.....

a co do wypowiedzi powyzej to sory ale dlaczego nazywasz natasze zdzira?? jesli juz sie kogos krytykuje to powinno sie zargumentowac swa wypowiedz...

asha_2

Natasza nie potrafi przegrywac... zachowuje sie jak rozkapryszona dziewczynka ktora chce zrobic wszystko by dostac to czego sobie zapragnela... ta ostatnia piosenka (jezeli mozna to tak nazwac)... to byla bardziej pod publike niz jej ulubiona... moim zdaniem chciala tak przemowic do meskiej strony widzow (co zauwazyla pani Edyta i powiedziala ironicznie "ladne masz majtki")... lecz w moim odczuciu sie nie udalo... nie mowie tutaj ze Natasza jest brzydka czy nie brak jej talentu... Natasza byla godna rywalka dla Agnieszki... lecz gdyby to Natasza wygrala to by bylo troche niesprawiedliwe gdyz Ona juz spiewa od ok 5 lat... a Agnieszka dopiero zaczela swoja 'kariere'...

mgolas

Od poczatku byłam za Aga bo uwazam ze jest najlepsza i ma super głos a także jest naturalna itd..cieszy mnie jej zwycięstwo:):):)ALE mogli dac np kwiaty albo brązowy mikrofon Nataszy, przecież to było trochę niespaawiedliwe,że nic nie dostała...mogli się neico bardziej wysilić!!KWIATY nie kosztują dużo...
Gratulacje dla Agi!!!

Ada_3

jak to nic nie dostala... wycieczke gdzies tam na tydzien:] i sama satysfakcje ze doszla az tak daleko... no ale kwiaty by tez sie przydaly... tutaj dali klape...

mgolas

ogladaliscie program do konca ! wszyscy dostali kwiaty na samym koncu wiec jest wszystko ok ale natasza powinna dostac jakies wyroznienie i inna nagrode a nie to co wszyscy nom ale bywa ...

wisnia19881

Kwiaty dla Nataszy chyba mieli, bo widziałem że jedna hostessa, pałęta się z bukietem i niewie co zrobić.

Mr__Angel

Zdecydowanie należała się wygrana Nataszy.
Natasza jest wszechstronna, profesjonalna w śpiewie i tańcu, wysportowana.

Wygrana Agnieszki Włodarczyk to przykład, że promuje się przeciętność.
Śpiewała poprawnie ale nie może się równać z Nataszą.
Zresztą może dlatego wygrała bo ludzie często nie lubią ideałów.

Kasjopejka

A więc uważasz Nataszę za ideała? Ciekawe...

Agnieszka nie była przeciętna, wyróżniała się niezwykłym talentem do śpiewania, a to przecież było najważniejsze w tym programie. W dodatku potrafiła zdobyć serca widzów, co nie udało się zarozumiałej Nataszy.

Kasjopejka

I wlasnie dlatego ze Natasza jest profesjonalistka to nie wygrala i wedlug mnie slusznie bo jakby wygrala to by bylo lekkie przegiecie bo spiewa juz od jakiegos czasu a postali uczestnicy wlasciwie nie spiewali (i po niektorych to bylo widac)...Ludzie po prostu nie lubia chamstwa bo zachowanie nataszy bylo chamskie w stosunku do Agi i innych uczestnikow bo wszyscy wyszli na scene tylko ona jedna nie!!!

Agusia

singiel Agi...już w kioskach? kto kupi?!~ja już kupiłem rano:)) szkoda bo po przesłuchaniu jestem troche rozczarowany-na żywo w programie było lepiej!

Martin_Eden

Natasza była lepsza! Agnieszka wygrała dzięki popularności, i basta!!!

Martin_Eden

Moim skromnym zdaniem dobrze się stało,ze program wygrała Agnieszka.Natasz śpiewała w teatrze,brała udział w konkursie Eurowizji..więc szanse nie były równe..Albo profesionalka albo zawodostwo :)

Dark_Lady_2

Agnieszka nie wygrała dzieki popularnoąści jak ktoś napisał!!!!Gdyby tak było to wygrałby ROBERT MOSKWA,bo on gra w najpopularniejszym polskim serialu.Aga ma głos nieprzecietny, cudowną barwe - jest inteligętna i skromna...spiewa tak,że wzrusza tym ludzi.Osiągnie wielki sukces!

Martin_Eden

Wiedziałem że tak będzie w poruwnaniu z Nataszą Urbańską nigdy nie była zagrożona ... a tak wogule to bardzo się cieszę ;-)

Martin_Eden

POWIEM KRÓTKO:

Agnieszko, kocham Cię:*

Luise

n ie czpeiajcie sie tak tej nataszy. tez byla dobra i zachowala sie normalnie. bardzo chciala wygrac program gdy uslyszala ze przegrala to jej przykro bylo. napewnos ie polakala i nei wyszla. miala wyjsc cala zamazana?? w sumie to agneiszka byla lepsza i dobrze ze wygrala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones