Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

piejo kury piejo bo to jest agniecha. zła zła zawsze byłam, w majty narobiłam :D :/ kompletne nieporozumienie. anty anty anty włodarczykowiec jestem. dla mnie jest to postrach, beztalencie, maniera, tupet, wyrachowanie, pozorna skromność i kupa tapety. kuuuuupa. Sorry za ten jad, ale jak ją widze w tv to dostaję białej gorączki. Jak ludzie mogę być tak głupi i wybrać ją na idola?! porażka

evinx

W imieniu wszystkoch muzyków na świecie niech to beztaleńcie zaprzestanie śpiewać!!!!!Ile razy słyszę ten tragiczny utwór w radiu dostaje nerwicy!!Za to powinni wsadzać do więzienia!!I jeszcze ktoś jej dał złudne przekonanie że potrafi śpiewać!!Kobieto obudź się!! Straszna żenada!!!!!!!!!

evinx

popieram! w ogóle to żenada, że polskie społeczeństwo się na to nabiera

evinx

ok!!
macie takie zdanie, ale proszę Was bardziej lżej, delikatniej.... :/
za ostre słowa "wypowiedzieliście"(czyt. napisaliście!)

a ja mogę mieć swoje zdanie, i jeżeli miałabym wybierać pomiędzy Agnieszką, a nataszą - to jeszcze raz wybrałabym AGNIESZKĘ!!! jednak muszę się zgodzić, że nowa piosenka Agi nie jest na ocenę 6, lecz na marną - 4....
a szkoda... bo do tej pory uwielbiam słuchać finałowych "Małych tęsknot"....


PS. teraz kibicuję Joasi Liszowskiej oraz Patricii Kazadi, ale wolałabym, aby wygrała Joasia:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
patrick_42

DLaczego zablokowali ten wpis .. ? Przecież to prawda .;]]]

evinx

dzięki, z twoich ust to dla mnie komplement :)

evinx

Podzielam zdanie założyciela tematu! Również nienawidzę tej niedorobionej, sztucznej, fałszywej, puszczalskiej, bezwstydnej, prostackiej dziewuchy. W wieku 16 lat pokazała się zupełnie nago w filmie, następnie pozowała do "Playboya", przy każdej nadażającej się okazji pokazuje się nago. Kompletny brak klasy, obycia, inteligencji.

Niestety w Polsce tylko takie osoby robią karierę, dla mnie to jest chore, niedorzeczne.

evinx

właśnie. zauważyłam, że kibicujesz Natashy. Jestem tego samego zdania co ty. NAtasha jest śliczna i utalentowana i bardzo niedoceniona. Też myślę, że przez zazdrość i kompletny brak dystansu polskiego chołoctwa. A co do Agniechy zdania nie zmienię, dla mnie to typowa blachara...

evinx

cicho być!

evinx

won z mojego tematu!!

evinx

spoko, najeżdzajcie na jej muzykę, ale proszę nie tak ostro na jej osobę, niektórym może być trochę przykro z tego powodu...a Nataszka wcale nie jest taka "święta", choć talent niewątpliwie posiada...

evinx

Widzisz Tornado -taki jesteś inteligentny, że skasowali niemal wszystkie twoje komentarze.

evinx

pewnie, a z Ciebie niby wielki inteligent. Twoja inteligencja wprost poraża!!!!!!

patrick_42

nic nie pisałam o mjej inteligencji. być może twoja intuicja cię zwiodłą bąż wyobraxnia aprowadziła w pole. mózgu czasem warto użyć!

evinx

kompletna wiocha
piejo kury piejo bo to jest agniecha. zła zła zawsze byłam, w majty narobiłam :D :/ kompletne nieporozumienie. anty anty anty włodarczykowiec jestem. dla mnie jest to postrach, beztalencie, maniera, tupet, wyrachowanie, pozorna skromność i kupa tapety. kuuuuupa. Sorry za ten jad, ale jak ją widze w tv to dostaję białej gorączki. Jak ludzie mogę być tak głupi i wybrać ją na idola?! porażka

widac tutaj epitety typu: postrach, beztalencie, maniera, tupet, wyrachowanie, pozorna skromność i kupa tapety

Do Dody to mógłbym to przypiąć ale nie do A. Włodarczyk, która wprost bije na głowę założycielkę tematu i Dorotę Rabczewską swoją inteligencją. Wy poprostu jesteście chorzy z zawiści, krytykować braci Mroczków albo Paris Hilton to ja rozumiem...

patrick_42

Agnieszka Włodarczyk -wybacz według mnie reprezentuje ten sam poziom co Doda i bracia Mroczek, pokazała tyłek w tv w wieku 17 lat, tylko po to żeby szybciej zrobić karierę, nie porównuj mnie do Dody, bo mnie najzwyczajniej nie znasz, więc niepotrzebnie tak z tym wyskakujesz, może poziom zawiści mam duzy, ale zapewniam cię, że nie tylko ja i Doda go mamy, ale również inni skromni ludzie, do których może się zaliczam? :P a Agnieszka Włodarczyk to beztalencie jakich mało, świadczy o tym jej HIT czyli piosenka na poziomie przedszkolaka, kogo jej się uda tym uwieźć? w każdym razie nie ludzi z wyrobionym gustem.

evinx

pozwól, ze się wtrącę, jedno słowo mnie zaciekawiło: mianowicie o co Ci chodzi "uwieść" ?? nie rozumiem ??

Luise

błąd ortograficzny! koniec świata!

evinx

uwieść/uwieźć, zawsze miałam z takimi słowami problemy, ale TY moje pytanie nie brzmiało całkiem inaczej, nie wykręcaj się...

Luise

Sądze, że jej muzyka jest na takim poziomie, że zdoła nią uwieŚĆ tylko przeciętniaków, którzy nie znają się na dobrej muzyce.

evinx

"uwieść" czyli przekonać do własnej osoby

evinx

aha, więc o takie skojarzenie i o taki sens tegoż oto słowa Ci chodziło...

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź z nutką IRONII :/ moim skromnym zdaniem lekko nie potrzebnej, ale nie dziwię Ci się, po Twoich wcześniejszych komentarzach bądź wypowiedziach....
nie mam Ci tego za złe...
pozdrawiam fanów Agnieszki:*

evinx

obojętnie co bym nie napisała jestem pewna, że byś się czepiała, więc ironia była jak najbardziej wskazana. ja pozdrawiam wszystkich antyfanów tego beztalencia!

evinx

macie ludzie problemy - "uwieść" poważny problem naprawdę

evinx

niektórzy mają problem z uwodzeniem :) :P

evinx

tornado nie wtrącaj się, bo jesteś tak żałosny, prymitywny, chamski i wulgarny, że mam już cię serdecznie dość!!

Luise

Dawno mnie nie było tutaj, ale każdy musi mieć w końcu swoje 3 grosze :D
Widać, że poirytowałem gościa na demną, dzięki za te komplementy, aż czuję się lepiej :D ŻAŁOSNE!!! :D

evinx

Skromny człowieku z wyrobionym gustem- A. Włodarczyk świetnie wygląda , więc dlaczego nie miałaby pokazać się prawie nago? Zamiast wyzłośliwiać się na forach internetowych zagrała w filmie z bardzo dobrymi aktorami. Jest bardzo ładna to ma nie wychodzić z domu? Niech gra jak najwięcej. Czas mija, ma pokazywać ciało po 60ce?
Śpiewa lepiej niż wiele gwiazdek pop-tylko że ma pecha bo jest z Polski to trzeba nią gardzić, to taka nasza cecha.
Ładna twarz, zgrabne ciało, nieźle śpiewa, nieźle gra, a i tak ją sponiewiera jakiś anonimowy pryszczaty frustrat.
PS:I co ty możesz wiedzieć o wyrobionym guście?

evinx

Jaki wniosek z tej dyskusji?

CristineHolly

No proszę odezwali się fani Nataszki. Tej Waszej Nataszce to do Agnieszki wiele brakuje, a Aga mimo, że nie ma za fajnej piosenki to nadrabia wokalem.

Promiscuous_Girl

Ona ma wogóle wokal?

CristineHolly

Zgadzam sie Natasza ani ładna,ani ładnie spiewa,ani gra.Tragedia.Agnieszka to wszystko potrafi.Miałam okazje ogladac ja kiedys w teatrze,wiem co mówie.

evinx

ja ja lubie i napewno lepiej gra od urbańskiej przynajmniej nie musi sypiac z jozefowiczem za role bo to staty zboczniec do niej tez sie dobierał ale go odrzuciała bo miała talent zeby sie wybić natomiast urbanska nie ma talentu i musiała mu dać!!

evinx

Człowieku wież się opanuj ...
Moim zdaniem Agnieszka jest wspaniałą aktorką jak i piosenkarką .. Fakt faktem jest że słowa jednej piosenki nie mają sensu ale cóż ... jeszcze pokaże na co ją stać ... Twoja ,, cudowna" Nataszka ekhmm każdy ma własne zdanie ale według mnie nie ma tak urokliwego głosu .... nie zakładam z góry że jest złą osobą bo jej nie znam ale jej zachowanie i pewność siebie zniechęciło mnie do niej .. była pewna że wygra Jak oni śpiewają ale w tym programie nie liczył się tylko głos ale także stosunek aktora do ludzi.. Natasza chciała za wszelką cenę wygrać bo myśli że jest taka wspaniała piękna i ma cudny głos ( oczywiście nie obrażam ludzi którym podoba się jej uroda i głoś ponieważ to tylko moje skromne zdanie ) i widocznie ludzie to wyczuli ( przenośnia) tak jak ja . Ja osobiście wysłałam na Agnieszkę 5 Sms'ów .
Mam nadzieję że wszystko jest jasne bo nie chce nikogo obrażać ani sprawić przykrości . Pisze tylko to co mam na myśli .
Pzdr. Buz :)

Gumi96

jaką aktorką???? jaką piosenkarką???? ani to aktorka ani piosenkarka... Cała Polska uległa bezgranicznemu jej uwielbieniu nie wiem nawet za co... Jaką ona ma nawet filmografię - zostań miss albo dziki :P O mój boże... normalnie niektórzy mnie rozwalają... nie chcę cię obrazić ale no nie przekonałaś mnie - w JOŚ chrzanila piosenki jedna po drugiej a jej aktorstwo chyba każdy zna....

Mimo wszystko pozdrawiam :)

Gumi96

Popieram w stu procentach! Agnieszka to bardzo dobra piosenkarka i aktorka też. Może nie grała w jakichś wielkich filmach, ale nic nie można jej zarzucić. Początkowo lubiłem i Agnieszkę i Nataszę, ale w końcu wyczułem, że Natasza chcę wygrać za wszelką cenę, wręcz jest pewna, że wygra. Nie lubię takich ludzi. Agnieszka bardzo dobrze śpiewa i potwierdziło to także jury w JOŚ, więc ktoś kto mówi, że Włodarczyk nie umie śpiewać, po prostu się na tym nie zna. Natasza też dobrze śpiewa, ale Agnieszki słucha mi się o wiele lepiej.

senenmut

Oczywiście popieram wypowiedż Gossip Girl, a nie mojego przedmówcy!

senenmut

adna wybitnie nie śpiewa, ale aga nie robi teatry na koncertach (o ile ja ma) w stylu buffo jak ta urbańska, wole agnieszke, lubie ją; chociaż nie grała w żadnym dobrym filmie, a jej płyta nie była za dobra, przydałby się jej dobry menager!

mati_93

moim zdaniem gra kompletnie beznadziejnie. Zazwyczaj nie udzielam sie na 4um ale jak obejrzałem dzisiaj ten film to nadal nie rozumie jak ona dostala role w tym filmie. Do filmów się NIE nadaje

Night90

Odczepcie się od niej. Ludzie zazdrościcie jej czy co?? Zero kultury!!!

budzisz_16

Ok, może jest dobrą aktorką, ale to co ostatnio ze sobą robi jest... kurcze, sama nie wiem.

Moim zdaniem szanujący się artyści nie powinni występować w show typu Taniec z Gwiazdami. A Agnieszka zaliczyła wszystkie takie show (TzG, JOŚ, GTnL), w dodatku (kurcze, może to zabrzmi głupio, ale to takie niezdrowe! xD) przesadza z opalaniem xDD. Gdy przeczytałam wywiad z nią w Urodzie, zaczęłam się zastanawiać, czy już robią jej się ogromne zmarszczki, czy zaczną się robić dopiero jutro xD

evinx

wiocha to mało - ni urody to COŚ nie ma, ni talentu ! Słowem: TOTAL SHIT !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones