Aimée Kelly

7,0
303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aimée Kelly

Ona jest brzydka i denerwująca ... 1/10

landrynka6

To jest młoda aktorka, która dopiero zaczyna. Zagrała w trzech filmach i gra w jednym serialu. Rozumiem Cię, bo też nie lubię pewnych aktorów, ale to, że koś jest brzydki nie znaczy, że jest złym aktorem. Jeśli chodzi o ''denerwująca'' to masz na myśli jej rolę czy jej osobę? Ja ją bardzo lubię, a sam wiem o niej mało.

kawa666

Jej rolę ,najbardziej mnie irytują jej miny. Nie czuj się urażona ponieważ to moje zdanie :)

landrynka6

Według mnie nie jest brzydka, ale też nie jakoś szczególnie ładna ( i chyba dzięki temu wygląda naturalniej ).
Co do gry, to znam ją tylko z Wolfblood i tu przyznam, że w tej roli faktycznie jest denerwująca i nieco sztuczna, może w filmach poszło jej lepiej ale ja tego nie wiem, więc nie wystawię jej oceny. Poza tym to młoda aktorka i może z czasem rozwinie grę aktorską.

landrynka6

Brzydka? Mi się wydawała najładniejsza choćby w filmie" Sket" śliczna aktorka, a twój temat traktuję raczej jak trollowanie bo nie wierzę , że ktoś ocenia aktora po wyglądzie i zachowaniu na planie.

TrefnaPanna

Aimee jest śliczną dziewczyną i moim zdaniem także jest świetna aktorką :)

MrsTracer

Ja również uważam ją za śliczną dziewczynę i świetnie zapowiadającą się aktorkę. :D A temat dyskusji nie ma chyba większego sensu, ponieważ dotyczy subiektywnych opinii.

landrynka6

Znam ją tylko z filmu Wolfblood , w którym nie powala urodą ale naturalnie jest bardzo ładna. Mnie samą w filmie Wolfblood jedyne co w niej denerwuje to chwila, w której obkręca oczami ale tak to jest dobrą aktorką. Uważam, że nawet jeśli popełnia jakieś błędy w graniu to pewnie jeszcze się poprawi, a wygląd się zmieni. Ona w tym roku skończy 22 lata.

landrynka6

brzydki i denerwujący to ty jesteś, na pewno żadnego filmu z jej udziałem nie widziałeś, nie wypowiadaj się -_-

landrynka6

drogi czubie nie na pewno nie jesteś nawet w 1,1000000000000000000000 TAK ŁADNY JAK ONA WIĘC NIE WYŻYWAJ SIĘ NA NIEJ !!! >:-z

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones