Akira Yamaoka

8,9
232 oceny muzyki
powrót do forum osoby Akira Yamaoka

w necie ostatnio chodzą takie plotki, oczywiscie nie mój zasrany interes :D
zawsze jakiś szoczek. pamiętam jaki dziwny chodziłem jak sie dowiedziałem że Clive Barker jest gejem hihihhi coś z tymi ludźmi horroru dziwnego jest :P

CROW_4

On? Ja pierwsze słyszę.
A nawet jeśli, to co z tego? Mam go oceniać tylko za muzykę, a tę robi fantastyczną. Soundtracki do Silent Hill to kawał dobrej roboty.

nensha

bozie bozie, nie mówie że to coś złego podałem raczej jako ciekawostke, moze gdyby nie był gejem bylby mniej utalentowany, ja też lubie jest soundtracki :)

CROW_4

"Szoczkiem" jest jak dla mnie dopiero stwierdzenie: "moze gdyby nie był gejem bylby mniej utalentowany".
Bo może to ja o czymś nie wiem, ale od kiedy jedno ma coś z drugim wspólnego?

nensha

pi pierwsze napisałem "może" codziennie sie dowiadujemy czegoś nowego
leonardo da vinci był gejem np wielcy filozofowie byli gejami, malarze, poeci. Zresztą jest już udowodnione naukowo że transwestyci są z reguły bardzo inteligentni więc może z gejami jest podobnie
jak mówiłem może ale nie musi :D

CROW_4

Przy odrobinie dobrej woli i paru innych spraw można udowodnić bardzo wiele rzeczy. Z tym, że nie we wszystko trzeba tak od razu wierzyć.
Moim skromnym zdaniem orientacja ma niewiele wspólnego z inteligencją albo umiejętnościami. Bo tak samo inteligentny, twórczy może być i hetero i homo. I odwrotnie - tak samo głupi też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones