Alan BallI

Alan E. Ball

8,6
585 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Alan Ball

... za "American Beauty". Teraz powinno się go obsypać nagrodami Emmy i Złotymi Globami za "Sześć Stóp Pod Ziemią" -jeden z najlepszych seriali w historii telewizji.

____OSCAR____

Dokładnie - nie mogę się teraz doczekać jego kolejnego projektu, który prawdopodobnie pojawi się pod tytułem "Towelhead" i oczywiście jego nowego serialu, który ma nazywać się "True Blood".
I to wszystko (podobno) już w tym roku :D

Albertino

JAK TO? powiedz coś więcej? ja po 'sfu' nic o nim nie słyszałem, i juz bałem się, ze jego geniusz pojdzie w zapomnienie, dosłownie.

FisherN

Dopiero jestem po trzecim odcinku "True Blood", ale serial jak na razie jest rewelacyjny. Najlepsza telewizyjna produkcja rozrywkowa od dłuższego czasu.

Davus

Cóż, powyższego posta pisałem ponad dwa lata temu. Tym bardziej widać jakim zawodem były nowe projekty Balla - "Towelhead" cienkie, "True Blood" jeszcze gorsze (jedna z najgorszych produkcji HBO). Także się nie zgadzam, a dlaczego to już pisałem na forum serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones