Aldona Struzik

3,6
2 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aldona Struzik

Nie chce mi się tyle pisać na tych marnych "aktorów" którzy są ciemni na umyśle i nawet nie skumają że to obrzydliwy film propagandowy którego i tak reżyserem był Jarek a Krauze takim samym ogniwem jak ci "aktorzy"

rafalk13

Niestety, podpisuję się pod tym. Skandal. Do tego jeszcze doszła obrzydliwa szopka noworoczna produkcji pis

chemas

A co do "Szopki" to jest genialna. Was szlag trafia, że Platforma i cała ta POstkomusza zgraja została zjechana totalnie i zaorana.

narguar2

Jakich nas, wisi mi i pis i platfusy i nowoczesna, taka sama banda. Natomiast brzydzi mnie tego typu niegodne zachowanie, nie mające nic ze sztuką czy jakimkolwiek pojęciem dobrego smaku. I tyle Poniał ? Wątpię, ale nie ważne i tak nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje.

chemas

Więc nie szczekaj, skoro nie zamierzasz wdawać się w dyskusje. W zachowaniu pani Aldony Struzik nie ma nic niegodnego. Przeciwnie, okazała wielką godność i odwagę, angażując się aktorsko w działania, które zostały wyklęte przez "saloony" zanim powstały., A "Szopka" Wolskiego to majstersztyk, choć może dla ciebie jest zbyt inteligentna. Może wolisz "popis(k)i kabaretowe" tzw. kabaretu Neonówka? . Rzecz gustu.
Jednakże nazywanie "Szopki" Wolskiego "obrzydliwą" to nie tylko kwestia braku gustu ale braku rozumu - to coś takiego, jak odmawianie Olbrychskiemu talentu aktorskiego za jego wypowiedzi polityczne.

narguar2

cóż jedni wolą disco polo inni coś stylowego, ja już tu nic nie poradzę, a co do szczekania, to było to bardzo obraźliwe i właściwie powinienem to zgłosić, myślisz ,że jak jesteś w necie to wszystko ci wolno. Ale co ja się dziwię przecież obrażanie ludzi to norma w pisowskim świecie. Dam szansę i nie zgłoszę, ehhh naiwniak ze mnie....

chemas

Trzeba mu było napisać, że nawet komunie - która też upartyjniała wszystko - nie udało się upartyjnić kościoła.
Pewnie byłby dumny :)

jan_niezbedny0

haha, na pewno :)

narguar2

Zgadza się - szopka to hit. Zwłaszcza fallus z twarzą kaczyńskiego.
Autor nieświadomie najcelniej ze wszystkich podsumował tego kryptokomucha, rządzącego partią pełną byłych komuchów i ich szpicli i działającą wg wzorców komuchów.

narguar2

xDDDDDDDDDDDD

rafalk13

Jaki propagandowy!? Dlatego, że podważa oficjalne ustalenia ruskiej komisji?

narguar2

Ile ty masz lat ?
W filmie na każdym kroku jest silna insynuacja że to był BUM! a nie wypadek.
Ruscy nic tu nie mają do rzeczy jak by ci FANATYCY tak się nie pompowali to już dawno by mieli ten wrak u siebie a tak to nigdy go niedostaną może jeden fotel z tupolewa.

rafalk13

A filmie jest przede wszystkim o manipulacjach wokół katastrofy. A ty wierzysz, że to był wypadek? Bo towariszczka Anodina powiedziała? Seryjne samobójstwa, matactwa wokół katastrofy, oddanie śledztwa ruskim - nic nie zastanawiają???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones