Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

Musiałam to napisac, uwielbiam go, czy młody czy starszy jest jednym z najseksowniejszych facetów na
świecie. Totalnie niesamowity :)

calabonita

zgadzam się, idealne odwzorowanie elegancji, pewności siebie i przy tym takiej surowej męskości. mogłabym oglądać sceny z nim cały czas. i też mam wrażenie, że z wiekiem jest coraz lepszym, coraz bardziej profesjonalnym aktorem : )

calabonita

Wiadomo :D

calabonita

No to miło:
"Alec Baldwin źle traktował kobiety, z którymi pracował. Znany aktor przyznał się do tego na scenie, podczas gali wręczania nagród przyznawanych przez The Paley Center for Media. "Zastraszałem kobiety. Chcę to zmienić" - wyznał skruszony.

Alec Baldwin był bardzo przejęty, kiedy odbierał nagrodę za całokształt swojej twórczości, przyznaną przez The Paley Center for Media. Aktor wyszedł na scenę, podziękował za wyróżnienie i nawiązał do skandalu z Harveyem Weinsteinem, o którym rozpisują się dziennikarze od kilku tygodni. "Prześladowałem kobiety, nie traktowałem ich poważnie, nie doceniałem ich. Nie była to reguła, ale niestety zachowywałem się tak często, zupełnie jak inni mężczyźni" - przyznał Alec Baldwin.

Alec Baldwin przyznał się do błędu

W kuluarach od lat szeptano o kontrowersyjnych zachowaniach gwiazdora. Na jego niezbyt miłe traktowanie skarżyły się również dziennikarki, które miały okazję z nim rozmawiać. Żadna z kobiet nie przyznała się jednak publicznie do swoich doświadczeń z Baldwinem. Artysta postanowił jednak wziąć sprawy w swoje ręce, zajrzał w głąb siebie i przyznał się do błędów z przeszłości. "Bez wątpienia traktowałem kobiety w seksistowski sposób" - wyznał gwiazdor "Saturday Night Live".

Na swoją obronę, Baldwin powiedział, że jego zachowanie wiązało się z tym, w jakich czasach się wychowywał. "Jestem przedstawicielem pokolenia, w którym nie traktowało się na równi kobiet i mężczyzn" - wyjaśnił. "Chciałbym jednak, aby to się zmieniło" - dodał".

calabonita

Serio? Jako facet jestem w szoku, że on może się aż tak podobać. Dla mnie on ma w sobie coś takiego odpychającego. Nie zabrzmi to dobrze, ale sprawia wrażenie lekko upośledzonego. Tak, wiem - nieładnie tak pisać, ble ble.

boolion

Sam jesteś uposledzon

syylvia

Połykasz tylko litery czy coś jeszcze? :D

calabonita

Prostak i spocony cham, na prosbe moich dzieci o autograf (Manhattan okolice 43 ulicy) nie odezwal sie slowem, zrobil obrazona mine...i pognal do limuzyny.Miszcz A.Baldwin.

laguardia

Może nie lubi dzieci...? Albo ma dosyć zaczepiających go ludzi, albo po prostu miał zły dzień :) ? Ja kiedyś siedziałam w popularnym klubie w NY i dosłownie pięć metrów ode mnie siedział Kevin Bacon (którego bardzo lubię). Nie miałam odwagi podejść, nie chciałam przeszkadzać. Aż w końcu przed wyjściem, podeszłam grzecznie, przeprosiłam, że przeszkadzam i powiedziałam, że jest bardzo lubiany w Polsce i jest super aktorem (wiem, dziecinada, ale byłam w stresie). Uśmiechnął się, podziękował grzecznie i sobie poszłam.
Aktorzy to też ludzie i chcą mieć trochę prywaty. Na zbieranie autografów czy robienie zdjęć są inne okazje., np.: przy premierze jakiegoś filmu.

calabonita

Dla mnie on zawsze wyglądał staro czy to teraz czy jak miał 20 parę lat grając w "soku z żuka " no i ta jego fryzura wiecznie ta sama jak u Chajzera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones