Aleksandr DomogarowI

8,1
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

najlepszy aktor jakiego znam, przeswietnie gra, szczegolnie podobal mi sie w Ogniem i mieczem jako Bohun, a te jego oczy zakochac sie z miejsca...szkoda ze nie umie mowic o polsku

Bohun_7

Kolejny raz poprę pozytywy na temat Domogarowa ;) ( może to robi się po mału monotonne, ale pochwał w jego kierunku, nigdy nie za wiele :P )
A z tego co wiem, to po polsku troszkę umie ;) Troszkę...ale zawsze :P

maestro_czaja

trudno zeby nie bylo pochwal taki facet...

Bohun_7

wciaż nie rozumiem Heleny bo skoro :"A już pan Skrzetuski, zacny kawaler - i przystojny, ale z tym malowanym watażką na urodę i porównać się nie może" to czemu go nie wybrała?czemu nie wybrala Bohuna?

użytkownik usunięty
Bohun_7

tak miało poprostu być tak sobie założył Sienkiewicz...skoro ten utwór był pisany ku pokszepieniu serc...to wiadome że helena wybrała własnie Skrzetuskiego( polaka) a nie Bohuna ( ukraińca)...( ale i ja nie rozumiem Heleny, gdyby mi sie napatoczył taki facet..to bym go od razu rwała) LoL

Pozatym ja tez uważam że Aleksandr świetnie zagrał Bohuna...podobała mi sie ta postać...zagrał bardzo przekonywująco i ujmująco...

ale i tak moim niekwestionowanym aktorem i liderem jest Johnny Depp i dla mnie nik nie może sie z nim równać nawet on...

Pozdro!

użytkownik usunięty
Bohun_7

Ojej widze że nie tylko Ty tak sądzisz ale i inne :) no musze poszukać w necie jakiegoś zdjęcia i zobaczyć w końcu jego oczy- może zmienię zdanie

oj zmienisz zmienisz budzik ja ci to mowie...

użytkownik usunięty
Bohun_7

Budziczek- nie budzik. :P
no może zmienie- anetka mi pozycza film

o ty cholero jedna to ode mnie nie chcialas wziac?

użytkownik usunięty
Bohun_7

Co ty chcesz przeciez pożyczyłas mi bo anetka nie ma całości

Bohun_7

No ;) Oczy są naprawdę śliczne! Właśnie w roli Bohuna pięknie się one wybijają, bo są takie jasne do jego ciemnych włosów i zarostu :) Cudo! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones