Aleksandr DomogarowI

8,1
5 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Normalnie Johnny Depp Europy xD

wiesiakizi1

Pod jakim względem? ;>

Nibenet

pewnie wyglądu ....

Nibenet

pod każdym względem!!!:D

Nibenet

Wiem, że to stary post ale muszę to napisać. Pewnie pod względem takim, że obaj :
1. urodzili się w 1963 r.
2. są dobrymi aktorami.
3.są uzdolnieni muzycznie..
4. są uzależnieni od używek.
5. Gustują w pięknych i dużo młodszych kobietach.
6. Obydwaj zostali oskarżeni przez swoje byłe o przemoc fizyczną.
7. Obaj kiedyś mieli w swoim wyglądzie to coś co przyciągało do nich panie.

użytkownik usunięty
cuervonegro

Johnny Depp nadal wedle mnie wygląda dobrze przez co nie mogę zgodzić się punktem 7 .

Jestem mężczyzną, więc mam trochę inną percepcję ale jak dla mnie to Domogarow wygląda dziś jak przystojny 56-letni mężczyzna. Wygląda na swój wiek i wygląda dobrze. Johnny Depp zaś - pomimo tego samego wieku - sprawia wrażenie przerośniętego nastolatka, co mnie osobiście bawi za każdym razem gdy go widzę.

użytkownik usunięty
raffaello_od_ferrero

To dla mnie pan Manfred Stücklschwaiger nie wygląda nawet jak na swoje 54 lata .Cóż Wedle mnie cała trójka ma nadal to coś mimo ,że wspominany przez mnie pan porzucił aktorstwo na rzecz jogi.

wiesiakizi1

A mnie on przypomina młodego Alaina Delona. Popatrzcie na te stare fotki. Ma coś podobnego w oczach, no i na widok tamtego także miękły nogi kobietom w latach 60-tych i 70-ych. Obaj często zmieniali żony, mieli dużo romansów, urodą jeden dorównuje drugiemu. Johny Deep nie dorównuje wyglądem żadnemu z nich. No i Domogarow starzeje się podobnie jak Delon, tylko trochę szybciej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones