Aleksandr DomogarowI

8,1
5 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Domogarow jako Bohun wyglądał nieziemsko, ale warto się zainteresować jak się zmienił po tych ok.8 latach. Nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale również jako o aktora. Czy warto zachwycać się tak tylko jedną rolą jaką zagrał, którą wszyscy znamy czyli Bohunem? Też uważam, że w roli kozaka wypadł zaje...fajnie, ale warto się zainteresować jak sobie poradził w innych wcieleniach. Pzdr

rosengarden

Warto pamiętać o jego teatralnej roli Makbeta.

rosengarden

Sorry, że tak jedno pod drugim, ale chciałam jeszcze coś dopisac ;) Wogóle on jest też teatralnym aktorem i duża ilość jego ról, tyczyła się desek teatru. A jak sami wiemy, teatr nie równa popularnością filmów kinowych.

rosengarden

Zmienił się bardzo, tez zwróciłam na to uwagę. I to chyba nie na lepsze. Aktualnie wygląda jakby podniósł się z jakiegoś bardzo głębokiego dołka. Na szczęście ograniczył już chyba picie, na co wskazuje związek małżeński z prawie o połowe młodszą Dziwą z Wiedźmina, i doskonała kreacja mafioza Siergieja w Fali Zbrodni.
W Rosji jest teraz podobno u szczytu sławy, często pokazuje sie w mediach i dużo gra. Niestety w Polsce kompletnie o nim ucichło. Nie wiem dlaczego. Chociaż mam pewne podejrzenia, że przyczyniły sie do tego dość kiepskie recenzje jakie zebrał za "Makbeta". Ogromna szkoda, że polscy producenci myślą, iż boom na tego nieziemskiego mężczyznę już minął.
Trzymaj się Saszko. Jesteś najlepszy ;*

Priscilla

'Na szczęście ograniczył już chyba picie'- co masz na mysli?nie powiesz ze ty wierzysz w te berdnie ej jego tępej bylej zoneczki?biedak sie chcial przez nia zabic wiec moze nie mogl dojsc do siebie po tym?

Bohun_7

No wreście powrót Bohuna :D A ty wierzysz wyłącznie tym gazetom? On jak każdy inny człowiek ma słabości i też może miał problemy z piciem. A może przez żonę zaczął pić? Jak naprawdę było to tylko oni wiedzą.

rosengarden

powrot?co masz na mysli?

Bohun_7

Jeszcze co do picia przeczytaj komentarze z 21 stycznia 2006 napisała "karola". Pasowałoby to do niego...

Priscilla

Niestety te zainteresowanie ze strony Polaków ucichło. A nawet na zdjęciach na stronach internetowych o nim można zobaczyć go w ilu programach jest gościem. Może znowu kiedyś zagra jeszcze w Polsce?... A teraz żałuję, że nie oglądałam "Fali zbrodni" bo podobno dobrze grał. Szkoda, że go uśmiercili.

rosengarden

no super gral...zaluj bo masz czego...

rosengarden

ja też nie ogladałam i żałuje:-( podrowienia

Priscilla

Dziś jest "Noc czerwcowa" z Domogarowem na jedynce. W końcu coś z nim ;)

rosengarden

Dziwą ale ze "Starej Baśni" ;)
(jak ja uwielbiam jak mi piszą, że mój koemnt jest za krótki!:/ )

maestro_czaja

tez to kocham dlatego naciskam spacje

rosengarden

Nie wierzę ani w to co on mówi o Nataszy, ani w to co Natasza mówi o nim. Jak się w nienajlepszy sposób kończy związek, to nie ma się zwykle nic dobrego do powiedzenia na temat swojego byłego partnera. O tym, że Sasza lubi się mocniej napić, było głosno nie tylko z relacji Nataszy. Ale... Ja tez lubię się napić,więc nie mam zamiaru Go za to besztać ;)Problem polegał na tym, że faktycznie swego czasu bardzo źle wyglądał. I teraz widać znaczną poprawę. Kino rosyjskie i kreacje teatralne Aleksandra mam ogromne szczęście oglądać, ale w Polsce generalnie jest to problem. Sam fakt, że aby cos ściągnąć trzeba posługiwać się cyrylicą, jest już problematyczny. Dla ludzi, któzy nie znają rosyjskiego, nie ma tłumaczeń, bo to nie Hoolywood. Dlatego byłoby naprawdę fajnie, jakby polscy dystrybutorzy sproadzili od czasu do czasu jakiś fajny serial, albo film od wschodnich sąsiadów.

P.S Oczywiście chodziło mi o Dziwę ze Starej Baśni. Wstyd, ale zagapiłam sie i proszę o wyrozumiałość. A swoją drogą może w Widźminie też gdzieś po lasach biegała jakaś Dziwa, tylko Sapkowski zapomniał o niej wzmienić?

rosengarden

sam sex xD i to byłoby na tyle xD cudeńko

rosengarden

W innych wcieleniach również jest fantastyczny ! :)
Ale jednak najbardziej znaną jego rolą jest właśnie Bohun w "Ogniem i mieczem", który jest raczej ogólnodostępny. Film "Na koniec świata", który znam jedynie z recenzji i zdjęć jest praktycznie niedostępny, pytałam tylu osób i żadna nawet o tym nie słyszała. Poza tym nie każdy ma możliwość jechać do Moskwy oglądnąć go w akcji. No, chyba, że trafi się na spektakl w Bagateli w Krakowie, ale szczerze mówiąc to raczej trudne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones