Aleksandra Ciejek

5,9
179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Ciejek
RobertLee

Z filmografii wynika, że grać nigdy nie zaczęła, chyba, że masz na myśli trzecioplanowe występy w serialach. Ziemkiewicz faktycznie chciałby podpaść Michnikowi. Ten jednak ma go konsekwentnie w dupie.

donpadrini

Masz rację, Michnik może mieć wszystkich w dupie. To prawdziwy udzielny książę Polski ze starego semickiego rodu. Jest to nawet w pewnym stopniu sformalizowane bo przecież Agora od jakiegoś czasu posiada adresy polska.pl i poland.pl (polski MSZ może pozazdrościć).

RobertLee

Rzeczywiście dużo się nagrała, w świetnych produkcjach... żona Ziemnakiewicza to prawdziwa polska Meryl Streep!
A Michnik szurnął tym pajacem po schodach redakcji GW i od wtedy wylewa na niego te swoje żałosne pomyje.

paw_2

Ogarnij się lewaku. Ziemkiewicz zrobił miazgę z tego wywrotowca komunistycznego, o którym już dosyć powiedział dosadnie w krótkich słowach poeta Zbigniew Herbert. Jego książki sprzedają się najlepiej ze wszystkich publicystycznych, i wciąz jest uznawany za najlepsze pióro w polskim światku dziennikarskim

mateszows

Jeśli tą żałosną kreaturę chorą z nienawiści do wszystkiego co nie pis-owskie nazywasz "najlepszym piórem" to masz poważny problem :)

paw_2

Nie wiesz o czym mówisz. Ziemkiewicz nie ma wiele wspólnego z pisem i również Kaczyńskich krytykuje. Widać, że nie masz pojęcia, a się wypowiadasz.

Poczytaj "Michnikowszczyznę" Ziemkiewicza, bo widzę, że jesteś otumaniony nieźle i wydaje Ci się, że żyjesz w demokratycznym, wolnym państwie, w którym komunę zniknęła po 89' :)

Boże skąd takie lemingi się biorą?

Poczytaj o Michniku. Powinien siedzieć w więzieniu. To ludzie "dzięki" którym żyjemy w dosyć zniszczonym państwie. Jeśli łykasz jego manipulacje i kłamstwa, to musisz być naprawdę tępy.

Aligatorek

Ubawiles mnie chlopcze :) Tak krytykuje Kaczynskich, ze gorliwie lize im dupy i wychwala ich z innymi "niezaleznymi" (od rozumu, rzecz jasna) na łamach propisowskich, prokościelnych szmatławców, które potrafią tylko szczuć i utwardzać oszołomstwo (nieliczne, na szczęście) w nienawiści do wszystkiego co nie pis-owskie.

paw_2

"prokościelnych szmatławców"?
Panie Kolego, nie wiem, czy ja dobrze widzę, ale w awatarku Pana Kolegi widnieje Andy Garcia, akurat wyjątkowo gorliwy katolik, wierny nie tylko swojej jedynej kobiecie, ale i Kościołowi. Z tego powodu postać wyjątkowa w lewicowym, żydowskim Holyłudzie.

JackHolborn

celna riposta :)

JackHolborn

No i? Lubię Ojca Chrzestnego, jestem antykościelny, jakiś problem?

"Żydowski holyłud" - sugeruję leczenie

paw_2

Morda tam lemingozo

HRA

Ładnie do starej się zwracasz

paw_2

Oj głupolu...do twojej starej z reguły mówię Żabciu.
Tylko staremu nie powtarzaj...

HRA

Nie, nie, pacanie pis-owski. Mówiłem o TWOJEJ starej.

paw_2

Ojejku jejku
A co taka michnikowa parówka jak ty może wiedzieć o czyjejkolwiek starej....
Weź no się ogarnij

HRA

Naprawdę kacza parówo jesteś żenująca....

paw_2

Przestań mnie zaczepiać cweluniu z GW...
Pozdrawiam serdecznie.

HRA

Kiepsko z tobą sPiSdziały cwellini, gdyż to ty mnie zaczepiłeś, odpowiadając na mój post sprzed przeszło dwóch lat....

paw_2

A co to ma za znaczenie mała płacząca cioto.
Nie mazgaj mi się tu.
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Nie mazgaję się, tylko wskazuję jak jest, tępa pis-owska pało

paw_2

Cały czas tu ryczysz mały schetynowy siurku i to przed milionami internautów

HRA

Widzę że ostro masz na główkę PiSdzielcu

paw_2

Konkrety lachociągu.
Spróbuj raz w życiu być mężczyzną i napisz coś do rzeczy. ..bez tej twojej cioto-gadki.

HRA

Konkrety? Cała twoja spie*dolona egzystencja to konkret w tej sprawie.

paw_2

A ty znowu o sobie. ...

HRA

Yhm tak, tak

Aligatorek

obecnie ma dużo wspólnego z pisem.

mateszows

Dokładnie, ale cóż, ludziom, którzy nie myślą, nie wytłumaczysz. Oni wolą i lubią żyć tym, co im tacy kłamcy i manipulanci jak michnik podadzą w wielce kulturalnej gazecie wyborczej haha. Co za tępaki.

Pozdr.:)

mateszows

Ty się okarnij PiSiorku. Ciejek gra i to cały czas. A Ziemkiewicz to zwykła dziwka PiSowska, która dla PiSu zrobi wszystko. Zresztą nie rozumiem jak Ziemkiewicz ten który publicznie przyznał się do korzystania z usług prostytutek, może być dla kogokolwiek autorytetem. Chyba tylko dla PiSowskiej "elity"

mateszows

Kumuchem jest Piotrowicz z PiSu z PZPR. Ziemkiewicz wielki autorytet, który chwali się że korzystał z usług prostytutek.

Bar2703

Morda tam buraku...

HRA

Burakiem to ty jesteś

RobertLee

sądząc po poziomie naszych produkcji, dzierży je raczej prawica.

RobertLee

Zaczęła "grać" za jedynych słusznych eządów. Widziałem ją w chamskiej pisowskiej szopce noworocznej

chemas

tak jest, i dostała ostatnio role w tvp-owski "Ojcu Mateuszu". Taka nie Misiewicz tylko Misewiczówna...

gnomen

Oooo, to ciekawe, a to ma być stała rola ?

chemas

nie wiem, nie oglądam nawet za bardzo, była w każdym razie na liście płac w jednym z ostatnich odcinków.

gnomen

sugerujesz, że ona nie zna się na na swoim fachu? Można zadać pytanie, dlaczego za PO nie grała w TVP...

RobertLee

Szczerze mówiąc - właśnie tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones