Aleksy Komorowski

5,8
1 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksy Komorowski

Fanki będą szalały...Jak i pewnie tez za Michałem Malinowskim.

Veronica86

On jest zbyt piękny, by był prawdziwy... Mam wrażenie, że on tylko w połowie jest Polakiem ;)

Niura

To Polak nie może być piękny?
Ech te wasze stereotypowe myślenie... :)
Dla fanek Włochów niestety nie mam dobrych wiadomości, bo oni nie są tacy jak się ich opisuje. Polecam przejechać się do Italii by zrozumieć, że ładni mężczyźni tam, to rzadkość.
Cudze chwalicie, swego nie znacie.

DanielAquarius

Niee, ależ ja tak nie twierdzę :) Jedynie jego uroda mnie intryguje i nie przypomina mi typowego słowiańskiego przystojniaka. Z resztą, jakie by nie miał korzenie i tak na jego widok staniki Polek będą latały :)

Niura

Teraz wielu z nas ma różne mieszanki genów, więc zapewne mamy przodków z różnych części świata:) W szkole zarzucano mi, że nie wyglądam na Polaka, bardziej na Skandynawa z czymś tam.
U nas, płci męskiej jest pewnie dużo ładnych przedstawicieli, tylko większość nawet nie potrafi się dobrze ubrać i prawie wszyscy z głowy, to wyglądają jak armia (krótkie włosy), a jak wiadomo nie każdemu taki włos pasuje i giną wśród mniej atrakcyjnych panów. Po prostu jak u nas ktoś dobrze wygląda i wyróżnia się od reszty narodu, to zaraz jest brany za nie naszego;)

DanielAquarius

Przybij piątkę - moja uroda podobno też jest nordycka, co mnie bardzo cieszy ;)
To prawda co mówisz, mało któremu facetowi chce się dbać o siebie. Może boją się dyskryminacji, nie mam pojęcia...

Niura

Piątka przybita:)
Mi się wydaje, że często bierze tu nacisk grupy. Niestety, ale mało na świecie jest tych, którzy potrafią kroczyć swoją drogą. Wielu woli podróżować w tłumie nie mając swojego zdania. Jednak już powoli widać zmiany na lepsze, co cieszy człowieka, że nie idzie się po ulicy w czarnej kupie ludzi.
Będąc na praktykach w Niemczech zauważyłem, że tam ludzie ubierają się jeszcze bardziej praktyczniej niż my (może poza młodymi dziewczynami i bogatszymi kobietami), ale u faceta koszulę ciężko uświadczyć, ma być praktycznie i basta. Jak pewnej niedzieli założyłem koszulę i jasne chino, to wywołałem zachwyt mojej opiekunki, więc my nie tacy gorsi:)
W Skandynawii jest tak samo.
Teraz młode pokolenie pcha dużo zmian.

DanielAquarius

Rzecz jasna, nasze Polskie młode pokolenie:)

Veronica86

przystojny facet, a takich co raz mniej!! na Christiana Greya by się nadawał :D

Veronica86

Z daleka jest trochę podobny do Malinowskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones