Aleksy Komorowski

5,8
1 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksy Komorowski

Jak dla mnie to laleczka a nie facet.Na razie musi pokazac na co go stac,wiec poczekam z ocena.

JolkaQ

Zazdrościsz urody? To, że jest przystojny, nie oznacza, że jest lalusiowaty.

Pawlovsky

Nikomu niczego nie zazdrosze, mam wsztystkiego jak w sam raz.Jako aktor dopiero zaczyna, wiec poczekam az poznam jego dokonania.

JolkaQ

Chwali się ;)
hahaha "laleczka" dobre, wchodzi od teraz do mojego słownika względem mężczyzn zaraz obok "ciasteczka" :-)

JolkaQ

On przede wszystkim jest modelem, twarzą międzynarodowych firm, nie pamiętam dokładnie jakiej ale sama widziałam plakaty za granicą

JolkaQ

Na filmwebie baaaardzo dużo ludzi ocenia ludzi kina po urodzie, przez to ranking ludzi kina schodzi na psy.

Cartner

nie bez powodu - w końcu to nie radio, filmy oglądamy oczyma :P

panibozia

No niby taaaak, wygląd jest ważny w kinie, ale w końcu umiejętności jakoś można by oceniać... Mam aktorów, których bardzo cenię, są świetni, ale pod względem urody przeciętni, nie daję im za to miernych ocen. A przystojniakom nie daję dziesiątek, jeśli pokazali się w jakieś głupawej komedii, albo widziałam z nimi dwa filmy na krzyż (inna sprawa że oceniam tylko tych których widziałam przynajmniej 5 filmów, a najlepiej 10)

panibozia

Powodem oceniania na filmwebie pod względem urody nie jest fakt, że oglądamy oczami, tylko to, że wielu tu oceniających to po prostu kretyni. Dowodem jest profil tego pana. "Ciasteczko" itp. to sobie możecie ocenić na jakichś stronach o modelingu. Tu się ocenia talent.

tom_evans

w porządku, zauważyłam jedynie taką zależność

tom_evans

Widzę, że to atak skierowany do mnie -_-
Kolego NIE oceniłam gościa, gdyż widziałam tylko 1 serial z jego udziałem i nie mam jeszcze porównania odpowiedniego.
PS
Talent + zapadająca w pamięć aparycja. Nie okłamujmy się, aktor musi mieć ciekawą twarz, mimikę, by został zapamiętany, a szczególnie twarz+nazwisko na raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones