Alexander Rybak

8,2
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Rybak

Alexander Rybak reprezentuje Norwegię w Moskwie! Uważam, że ma szansę zwyciężyć. Nie zdziwię się jak w przyszłym roku to Oslo zorganizuje Eurowizję.

mrcamr

Ja rowniez. Piosenka jest bardzo chwytliwa i do tego moze zdobyc wiele glosow z Bialorusi.

Moonlight

Wiedziałam że wygra. Był rewelacyjny, pioseneczka świetna, a chłopak jak Brzoskwinka :)

mrcamr

Już ją wygrał.




<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

nati760

I zdecydowanie zasłużenie. Genialna piosenkla, świetne wykonanie.

Sekee

Dobrze, że wygrał:) Byłam tego pewna od eliminacji:)
pozdrawiam:)

House_M_D_

"I'm in love with a fairytale..."

Świetne! Byłem pewien, że wygra. Poza tym cieszę się, że wprowadzono głosy jury i właśnie jest bardziej sprawiedliwie...
A Polska 12 miejsce w półfinale... Zawsze jesteśmy o jedno miejsce, lub o dwa za daleko by się dostać... No, poprzedni rok był wyjątkiem ;> Ale w finale marnie było...

Mam nadzieję, że w Oslo pójdzie nam lepiej...

mrcamr

"Fairytale" Aleksandra to była jedyna piosenka, która wpadła mi w ucho już jakiś czas przed EW ;) słuchałam jej na okrągło! Nawet zagłosowałam!!! powróciła mi wiara w Europę ;P i dobrze, że zmieniono zasady głosowania ;)

mrcamr

O tak świetnie zaśpiewał i zagrał na tych skrzypcach :)
wiedziałam że wygra ;D
HE IS HOT !!

mi się jeszcze podobała piosenka z Litwy ale nie była blisko podium ;]

_Magnum

Warto było wydać te 10 zeta żeby na niego zagłosować.

mrcamr

Eurowizja do bani. Piosenki po prostu tandetna papka.
JEDYNA, która mi się podobała - wygrała. Fajne sowa, głos, melodia, ale przede wszystkim ciężko było oderwać oczu. Chłopak karmelowe ciasteczko

Nowoczesna_bielizna

Glosu to on nie ma az tak wspanialego, ale potrafi zrobic niezle show, a i aparycja nie taka zla. Ciekawe co Norwegia wykombinuje, bo ma duzo pieniedzy i moze sie popisac. Jednak Eurowizji nie lubie, bo 99.99% piosenek to jedna wielka szmira.

Moonlight

Moim zdaniem ma świetny głos. Piękna barwa i do tego dobrze wyćwiczony.

DiDayeN

No i bardzo dobrze że wygrał :D Ma bardzo ładny głos i do tego jest przystojny :))

mrcamr

bardzo sie ciesze że wygrał śliczna piosenka, śliczny głos iwgl.
Do tego jest strasznie przystojny ; ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones