Alexander Rybak

8,2
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Rybak

z taką buzką to nie mozna zrobic kariery, od razu pisza artykuly o twoich slodkich oczętach i poważna krytyka kojarzy sobie ciebie tylko z rubryki bravo na naj ciacha lata 2009 o.O

drogie nastolatki, dajcie sie chlopakowi wybic, dziekuje.

syringe

Człowieku weź posłuchaj jego utworów, bo on naprawdę ma talent. Jego debiutancka płyta "Fairytales" jest cudowna, proste brzmienia wpadające w ucho. Nie dość że ma niepowtarzalny głos i w pełni potrafi to wykorzystać to jeszcze gra na skrzypcach i sam pisze swoje piosenki...Zdobył serca publiczności na Eurowizji, a teraz podróżuje po świecie, ma tysiące fanów, w zeszłym tygodniu miał koncert w Warszawie. Więc już się wybił dla Twojej informacji :) Jego wygląd, chłopięca, sympatyczna twarz jest miłym dodatkiem do niepowtarzalnej muzyki którą tworzy i wspaniałej osobowości. Taki chłopak z sąsiedztwa, którego nie sposób nie polubić.

A że polskie pisemka często spłycają go tylko do słodkich ocząt, umieszczając przy okazji jedno i to samo wyświechtane i wyfotoszopowane zdjęcie (Ooo mamy go nawet tutaj na fw) to nie nasza wina.

syringe

zgadzam się w 100% z poprzedniczką...
Najpierw człowieku posłuchaj kilka piosenek a później się wypowiadaj...

Nutka_optymizmu15

No wiecie, ja się z wami zgadzam, jest świetny w tym co robi, ale spójrzcie na datę pierwszego postu w tym dziale, sierpień 2009... Wtedy jeszcze się nie wybił. A ja chcę jego koncert w Krakowie!!!
Rafał :)

użytkownik usunięty
rifi77

Rafał, koncert w Krakowie! < 3 Chciałoby się, ech ;(
A Alexander...? Powiem tylko, że jest najwspanialszym artystą we Wszechświecie.

użytkownik usunięty

no to już chyba lekka przesada... chodzi mi o to, że jak ktos ma wydana zaledwie jedną płytę to trudno ocenić go jako "najwspanialszego artystę we Wszechświecie"

zgadzam się z senioritą. i agnessbold .ma talent ,wspsaniałe piosenki i wydaję się sympatyczny ,,jak chłopak z siąsiedtwa .a wygląd to tylko miły dodatek.le ja jestem totalnie zakochana w nim po tym jak zobaczyłam go na żywo w Zielone jGórze .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones