Alexander Rybak

8,2
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Rybak

wiem, oceniacie go głównie za muzykę, no ale bez przesady... wygrał Eurowizję, trochę było o nim głośno, wydał nawet debiutancką płytę... ale to nie jest artysta na miarę oceny 10/10...taka sezonowa gwiazdka... czemu muzycy światowej klasy i sławy mają niższą ocenę, np. Freddie Mercury?

No sorry ale to niczyja wina że jest taki słodki xd nie no nie jestem psychofanką, ale i tak go uwielbiam ;D masz rację, za muzykę . Bo trzeba przyznać że talent ma :))

użytkownik usunięty
Lilenne

ogólnie to przeciw niemu nic nie mam, bardzo mi sie podoba "fairytale" ;D nie było moim zamiarem obrażanie fanów Alexa... tylko ta ocena mnie troche zastanawia... ale i tak takie oceny nigdy nie będa obiektywne....nie da sie, dla jedega ten zasluguje na 10, dla drugiego ten...pozdr

użytkownik usunięty

Ale aktorem świetnym tez przecież jest :) To, że ma prawie 10 nic nie zmienia, bo do zakwalifikowania się do rankingu potrzeba mu 1000 głosów, a to chyba dość odległa przyszłość ;p A nam, jego fanom, trudno go krytykować w jakiejkolwiek dziedzinie, więc jest dla nas również świetnym aktorem, pozostaje więc nam tylko przyznac mu dziesiątkę, a w rankingu to przecież i tak nic nie zmieni ;d

użytkownik usunięty

ja tam nie widziałam Johana, ale chciałabym :) dla mnie Queen i chłopaki z Queen mają po 10 :D

masz rację, fani są subiektywni.... ja też jestem subiektywna w stosunku do moich ulubionych... :D pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones